Zdjęcie, jakie dodała kobieta, wywołało oburzenie opinii publicznej. Internauci dostrzegli szczegół, przez który wielu z nich przecierało oczy ze zdumienia. Do dziś ciężko uwierzyć, że ktoś jest w stanie dodać takie zdjęcie. Nie pozostawili na kobiecie suchej nitki. Sama nie sprawia wrażenia poruszonej.

Wyobraźnia projektantów mody nie zna granic. Ciuchy oraz nowe stylizacje są jednym z najchętniej i najczęściej poruszanych tematów do dyskusji. Niektóre elementy ubioru mogą wywołać nie byle jakie poruszenie. O tym przekonała się pewna kobieta, gdy do sieci wrzuciła zdjęcie ze swoją torebką.

Zdjęcie kobiety wywołało poruszenie

Kobieta, o której mowa to Siobhann Mulvey. Za pośrednictwem Snapchata postanowiła pochwalić się znajomym swoją stylizacją przygotowaną na 30-ste urodziny siostry. Jak się później okazało, tym ruchem wywołała poruszenie. Torebka kobiety została pomylona… ze zdjęciem USG, przekazuje kozaczek.pl

Kobieta trzymała w ręku małą kopertówkę, a zdjęcie podpisała frazą – Chodźmy się upić! Nie jest to nowość, ponieważ w dzisiejszych czasach zdjęcia przed imprezowe spotyka się, na co drugim medium społecznościowym. 

  1. Trwa walka o życie. Na miejscu działa policja i służby ratunkowe. Dramat w Polsce
  2. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. „Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy”

Internauci sami wprowadzili się w błąd

Kiedy Siobhann podzieliła się zdjęciem ze swoimi znajomymi, uznano, że oznacza ono nieogłoszoną wcześniej ciążę. Wszystko przez to, że torebka kobiety została pomylona ze zdjęciem USG. 

Dodatkowej pikanterii sytuacji dodał podpis zdjęcia. Znajomi kobiety uznali, że kobieta w swoim stanie nie powinna spożywać alkoholu, a sama szykuje się na zakrapianą imprezę. Znaleźli się też tacy, którzy zauważyli, że nie wygląda to na zdjęcie dziecka.

Sytuacja wywołała niespodziewaną dyskusję.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kobieta snapchat
Fot. mirror.co.uk / Snapchat

Torebka kobiety została pomylona ze zdjęciem USG. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Byli razem 24 lata. Teraz była żona Kurskiego ujawnia wszystko, dramat za zamkniętymi drzwiami
  2. Jacek Kurski posunął się do strasznego czynu. Upublicznił list rozwodowy swojej byłej żony, bez żadnych skrupułów
  3. Aleksandra Kwaśniewska wdzięczy się nad wodą. Fani oniemieli na jej widok w bikini „Jaka fajna foczka”
  4. Kobieta znalazła rachunek sprzed trzech lat. Kiedy go porównała z obecnymi cenami, aż osłupiała
  5. Wielki szum wokół Małgorzaty Foremniak. W sieci pojawiła się fala przedziwnych zdjęć, co się z nią dzieje?
  6. Niesamowite, pan Janusz zbiera po kilkaset sztuk grzybów w jednym miejscu. Teraz zdradził swoje sekretne tricki, każdy grzybiarz powinien je znać

Źródło: kozaczek.pl, mirror.co.uk 

Poprzedni artykułŻywioł zaatakował. Tysiące ludzi musiało uciekać, nie mieli wyjścia
Następny artykułWłaściciel wrzucił pluszowego psa do pralki. Przestraszony labrador myślał, że jest prawdziwy
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na lubelskim UMCSie. Pisanie oraz redagowanie tekstów jest jego pasją, odkąd ukończył 13 lat. Ta dziedzina jest jego najmocniejszą stroną, w której chciałby być najlepszym. Jego pasją jest sport z naciskiem na piłkę nożną, muzyka, filmy akcji oraz czytanie książek. Dodatkowo od wielu lat pisze wiersze. Wakacje najchętniej spędza w górach, jeżdżąc na nartach. Optymista, pozytywnie nastawiony do życia, chwytający każdą okazję, by zmieniać swoje życie na lepsze.