Pewien mężczyzna przebywał poza domem i postanowił wysłać do swojej żony zdjęcie, którym próbował udowodnić, że wszystko jest z nim w porządku. Przez swoją nieuwagę zapomniał ukryć dowodów zdrady. Na fotografii, a w zasadzie dwóch znajdowała prostownica i damska torebka leżąca na ziemi. Małżonka wszystko uwieczniła na TikToku.

Nagranie udowadniające zdradę mężczyzny obejrzało już ponad 5 milionów widzów, a liczba ta w dalszym ciągu wzrasta. Zdjęcie ukazało zdecydowanie więcej podejrzanych szczegółów.

Mężczyzna wysłał do żony zdjęcie, którym udowodnił swoją zdradę

Ta historia stała się prawdziwym viralem aplikacji TikTok. Internautka postanowiła wrzucić dwa nagrania, którymi udowodniła, że jej mąż ją zdradził. Co prawda nie nakryła go na gorącym uczynku, jednak na wysłanych przez niego zdjęciach znajdują się wystarczające dowody.

Mężczyzna postanowił udowodnić swojej żonie, że wszystko jest z nim w porządku, zatem wysłał dwie fotki z łazienki hotelowej. Niestety wcześniej nie pomyślał, że mogą znajdować się tam przedmioty, które nie należą do niego. Wówczas na jaw wyszło, że kłamie.

Kobieta zwróciła uwagę, że na zdjęciu znajduje się prostownica, która leży na blacie przy umywalce. Nie miała wątpliwości, że nie należy do męża kobiety, ponieważ jak większość facetów, posiada krótkie włosy. Jednak na tym jeszcze nie koniec. Na podłodze łazienki znajdowała się damska torebka, a obok prostownicy niebieski grzebień.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


 

Co więcej, internauci postanowili nieco dokładniej przyjrzeć się wysłanym przez mężczyznę fotografiom i doszukali się jeszcze jednego dowodu. Otóż mężczyzna nie posiadał na palcu obrączki małżeńskiej. 

Kobieta nie uwierzyła w wymówki męża

Pierwsze nagranie było najlepszym dowodem na niewierność męża, jednak kobieta postanowiła sprostować całą sytuację, nagrywając kolejne wideo. Potwierdziła, że mąż nie miał na palcu obrączki, a dodatkowo próbował wybrnąć z sytuacji, tłumacząc się.

Twierdził, że zdjęcie wykonał w pokoju kolegi, który był tam razem z dziewczyną, a rzeczy z łazienki należały do niej. Kobieta oczywiście nie uwierzyła w żadne z tych słów, co także opowiedziała w zamieszczonym wideo. 

Nie wiadomo, jak później potoczyła się cała sytuacja, możemy się jedynie domyślać. Na TikToku dochodziło do tysięcy kontrowersyjnych sytuacji. O jednej z nich niedawno stało się bardzo głośno, a dotyczyła piłowania zębów, o czym przeczytacie >tutaj<.

Niestety wiele z nich kończyło się tragicznie, jak w przypadku >tej< dziewczyny. Zalecamy rozwagę i nieprzyłączanie się do niebezpiecznych trendów powstających na TikToku.

Zobacz wideo:

@shesough##caughtlacking♬ It Wasn’t Me – Shaggy

Mężczyzna wysłał żonie zdjęcia, którymi próbował udowodnić, że wszystko z nim w porządku. Niestety zapomniał usunąć z kadru rzeczy należących do innej kobiety.

@shesoughI think he’s lying he goes by the name pryze he will most likely be at the craps table somewhere in Biloxi at casino ##update ##pt2 ##catchacheater♬ It Wasn’t Me – Shaggy

Kobieta nie uwierzyła w słowa męża.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: webniusy.com

Poprzedni artykułGwiazdor „BrzydUli” zmienił imię. Nam Hai Bui Ngoc opowiedział, co go do tego skłoniło
Następny artykułWidziałaś czerwoną plamkę w jajku? Możesz być spokojna, nie jest szkodliwa
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl