Zdjęcie, które krąży w internecie, kryje w sobie węża. Dzięki swojemu świetnemu kamuflażowi jest on ledwo zauważalny. Aż 99% ludzi w ogóle nie widzi go na fotografii.

Matka natura jest niesamowita i udowadnia to na każdym kroku. Zdjęcie, na którym został uwieczniony jadowity wąż, jest wręcz niesamowite. Gad tak bardzo wtopił się w ściółkę leśną, że tylko najbystrzejsze oko jest w stanie go dostrzec.

Zdjęcie z wężem

Zdjęcie z wężem, które pojawiło się na popularnym serwisie 9gag, wzbudziło spore zainteresowanie internatów. W większości dlatego, że nikt nie był w stanie dostrzec na nim zwierzęcia

Autor fotografii miał sporo szczęścia. Okazało się, że zakamuflowany gad to mokasyn miedziogłowiec — jadowity wąż z podrodziny grzechotnikowatych w rodzinie żmijowatych. 

  1. Bezdomny kotek pilnował ciała swojej zmarłej mamy. Nie mógł przestać płakać
  2. Kot ukrył się na zdjęciu. 93% ludzi poddaje się po jednej…

Gdzie jest wąż?

Wąż jest idealnie skryty w ściółce widocznej na zdjęciu. Jego kamuflaż wręcz stapia się z tłem, tworząc jedną całość, dzięki czemu jest on niewidoczny dla drapieżników, jak i swoich ofiar. 
 
Trudno nie zgadnąć, że zdjęcie wzburzyło internautów, którzy przeszukiwali każdy kawałek fotografii, aby odkryć, gdzie znajduje się gad. To się nazywa prawdziwy test na spostrzegawczość

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
9gag.com

W ściółce ukrył się wąż. Okazuje się, że nie dostrzega go aż 99% internautów. Zdjęcie zakamuflowanego zwierzęcia to prawdziwy test na spostrzegawczość. 

Jeżeli nie odnalazłaś ukrytego gada, przyjrzyj się uważnie środkowej części fotografii. Poniżej znajduje się rozwiązanie zagadki. 

zdjęcie
9gag.com

Faktycznie, jego odnalezienie nie należy do najłatwiejszych zadań. Nic dziwnego, że fotografia zirytowała niecierpliwych internautów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie przerażony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych
  2. Kot jest niezwykły. 16 niesamowitych ciekawostek
  3. Włożyła psa do pralki, aby zdobyć rozgłos. Tłumaczy się w nieprawdopodobny sposób
  4. Golden Retriever wskoczył na kolana swojej pani. Po chwili był najdumniejszym psem na…
źródło: kobieta.onet.pl
Poprzedni artykułAnna Kalczyńska tłumaczy się z wpadki w ”Dzień dobry TVN”. ”Mieliśmy spotkanie kryzysowe”
Następny artykuł”Żegnaj Pawełku”. Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.