Zdjęcie, na którym uchwycono dziką panterę w trakcie polowania, pokazuje, że to zwierzę to prawdziwy mistrz kamuflażu. Potrafisz wskazać ją na fotografii? Ostrzegamy, lepiej uzbroić się w cierpliwość, bo aż 85% internautów poddaje się po kilkudziesięciu sekundach szukania. Ten prawdziwy test na spostrzegawczość zdaje niewielu z nas.
 
Zdjęcie, na którym ukrywa się dzika pantera, stało się hitem internetu, a użytkownicy Twittera, Imgura i innych popularnych serwisów prześcigają się w tym, kto pierwszy dostrzeże świetnie zakamuflowane zwierzę. No cóż, zadanie nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać.
 
 
 
Zdjęcie-zagadka
 
Zdjęcie zagadka to jedna z ulubionych zabaw internautów. Nic dziwnego, w końcu każdy z nas lubi testować swoją spostrzegawczość poszukując ukrytych znaków, przedmiotów, czy w tym przypadku dzikiej pantery. Uwaga. Zwierzę udaje się odnaleźć jedynie 5% osób. 
 
 
Dlaczego tak ciężko jest ją odnaleźć? Pantera to urodzony łowca i mistrz kamuflażu, a dzięki swoim cętkom potrafi wtopić się w otoczenie i pozostać zupełnie niezauważona. Udało ci się ją odnaleźć? Uzbrój się w cierpliwość, mamy kilka podpowiedzi. 

Znajdź panterę na zdjęciu

Znalezienie pantery na zdjęciu nie należy do najłatwiejszych wyzwań, choć nie jest też niemożliwe. Pamiętaj, że dzikie zwierzę zostało uchwycone w trakcie polowania. Zastanów się, gdzie mogła się skryć. Ta podpowiedź powinna zaprowadzić cię do celu! Widzisz?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
Fot. Imgur.com

Zdjęcie, na którym ukrywa się pantera, stało się nowym testem na spostrzegawczość. Potrafisz ją dostrzec? Odpowiedź znajduje się poniżej.

zdjęcie
Fot. Imgur.com

Trzeba przyznać, że dzikie zwierzę to prawdziwy mistrz kamuflażu!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jedna cecha kotki zaskakiwała wszystkich, którzy ją poznawali. W końcu wyszło na jaw, jaki jest powód jej niezwykłego zachowania
  2. Chihuahua urodził się bez dwóch przednich łapek. Weterynarz poradził właścicielom, aby ją uśpić
  3. Naziści ukryli złoto we Wrocławiu? Do mediów przeciekły przerażające szczegóły
  4. Po 32 latach odnaleźli porwanego syna. Rodzice przeżyli dramatyczne chwile
  5. Myśleli, że ich pies jest chodzącym ideałem. Wszystko zmieniło się, gdy zobaczyli nagranie z ukrytej kamery
  6. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne dane chwilę przed zniesieniem obostrzeń. Kolejne zgony

źródło:webniusy.com

Poprzedni artykułOd soboty dzieci mogą bawić się na placach zabaw. Należy jednak przestrzegać kilku zasad, a szczególnie jednej
Następny artykułJolanta Kwaśniewska musi być w siódmym niebie. Ogromne zmiany w domu byłej pierwszej damy
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.