Zdjęcie stało się hitem Internetu! Pozornie nie przedstawia nic nadzwyczajnego, mimo tego budzi ogromną fascynację. Wszystko dlatego, że chowa się na nim kot! Znajdź ukryte zwierzę i udowodnij, że należysz do niewielkiego grona najbystrzejszych.

Zdjęcie podbija Internet. Nie każdy potrafi odnaleźć na nim ukrytego lamparta. Kot jest mistrzem gry w chowanego. Zagadka stała się wyznacznikiem bystrości i spostrzegawczości. Okazuje się, że tylko 3% z nas potrafi od razu dostrzec sprytnego czworonoga! Należysz do wyjątkowej mniejszości i potrafisz wskazać kota na fotografii?

Zdjęcie 16-latki budzi emocje

To pewna 16-latka sprawiła, że fotografia, która na pierwszy rzut oka nie przedstawia nic ciekawego, teraz krąży po sieci i udowadnia, że nie mało kto jest rzeczywiście spostrzegawczy. Bella Lack opublikowała pewnego dnia post na Twitterze, do którego podpięła zdjęcie i zadała swoim obserwatorom pozornie proste pytanie:

-Ktoś właśnie mi to wysłał i poprosił, bym znalazła lamparta. Byłam pewna, że to żart… do momentu aż znalazłam lamparta. Potrafisz go dostrzec?

Zdjęcie udostępnione przez Bellę na Twitterze przedstawia drzewo, nasyp ziemi oraz kamienie. Utrzymane jest w ziemistych barwach. Zwierzę jest naprawdę mało widoczne. Trzeba przyznać, że kamuflaż udał mu się mistrzowsko!

  1. Pies przyniósł rodzinie dziwne, osłabione zwierzątko. Nie mieli pojęcia, co znalazło się w ich domu
  2. Zabrano jej 12 szczeniaków. Po 10 miesiącach suczka ponownie zobaczyła swoje dzieci

Gdzie jest lampart? 

Kot idealnie wtopił się w tło. Kolor jego futra jest niemal identyczny, jak otaczająca go sceneria, nie dziwi więc, że tak niewiele osób odnalazło zwierzę na zdjęciu. Osoby, którym udało się je znaleźć podkreślają, że to nie kolor był czynnikiem, który im pomógł. Skupiły się na fakturze nasypu. Po dokładniejszej obserwacji można zauważyć, że jest miejsce, w którym ziemia wygląda zupełnie inaczej. 

Lampart ukrył się w centralnej części fotografii, wśród kamieni. To mistrzowska kryjówka dla zwierzaka jego maści! Byłeś wystarczająco bystry, by od razu go wychwycić, potrzebowałeś podpowiedzi, a może nadal nie możesz go dostrzec? Pokaż zagadkę swoim bliskim i sprawdź, jak szybko oni poradzą sobie z odnalezieniem lamparta.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie
fot. twitter.com @BellaLack

Oryginalne zdjęcie dodane przez Bellę.

zdjęcie
fot. twitter.com @BellaLack

Potrafisz znaleźć kota na zbliżeniu?

zdjęcie
fot. twitter.com @BellaLack

Oto rozwiązanie zagadki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Młody psiak zaczepiał inne psy w parku. Owczarek niemiecki nie wytrzymał, wszystko się nagrało
  2. Niecodzienny widok na miejskiej plaży w Gdyni. Morskie zwierzę odpoczywało na piasku
  3. Twój kot wysyła ci chociaż 3 z 9 sygnałów? Musi cię bardzo kochać, mało kto ma 9/9

ŹRÓDŁO: wprost.pl

Poprzedni artykułCzy można bezpiecznie zrobić zakupy? Nowe ograniczenia w sklepach, czeka nas jeszcze więcej zmian
Następny artykułByła żona Krzysztofa Ibisza ujawniła bolesną prawdę. „Była inna kobieta”