Cezary Żak wybrał się z żoną na wakacje do słonecznej Hiszpanii. Po powrocie pokazał internautom, co ze sobą przywiózł z wyprawy. Zaskoczeni komentowali zdjęcie w mediach społecznościowych.

Gwiazdorski duet od prawie czterdziestu lat tworzy zgrany zespół na ekranie jak i poza nim. Zawodowe obowiązki związane z występami teatralnymi mogą porządnie zmęczyć, dlatego Cezary Żak zabrał żonę na romantyczne wakacje do Hiszpanii. Efektem pobytu pochwalił się w mediach społecznościowych.

Cezary Żak pokazał wakacyjną opaleniznę

Małżeństwo z radością relacjonowało wyjazd do malowniczego państwa w mediach społecznościowych. Oprócz zwiedzania klimatycznych zakątków para spędzała czas na rejsach jachtem.

Żona aktora mogła wtedy pochwalić się smukłą figurą w stroju kąpielowym, a gwiazdor za to zażywał słonecznych promieni. Opalanie tak spodobało się mężczyźnie, że z urlopu wrócił z równomierną, brązową skórą. Internauci byli pod wrażeniem takiej pamiątki z wakacji.

Choć Cezary Żak wrócił do kraju z wypoczynku, jego twarz nie wydawał się napełniona energią. W jednym z najnowszych postów pokazał samego siebie ze zmęczonym wyrazem twarzy.

Tak wygląda facet wracający z udanego urlopu — pisał Cezary Żak.

Internauci pocieszali aktora z powodu wyraźnego braku energii. Po zagranicznej wycieczce pozostały mu nadal wspomnienia i okazała opalenizna.

Urlop najbardziej męczy — zauważył internauta.

Po urlopie trzeba zawsze wziąć kilka dni wolnego, żeby odpocząć — już znam tę zasadę — poradzono gwiazdorowi.

Cezary Żak wrócił do zawodowych obowiązków

Aktor od wielu lat nieustannie zachwyca nas rolami filmowymi oraz serialowym. Oprócz pracy na planie zdjęciowym często bierze udział w spektaklach teatralnych, gdzie ma bezpośredni kontakt z publicznością.

Niedawno Cezary Żak poinformował, że zaraz po urlopie wrócił na deski teatru, by przygotować się do następnego spektaklu. Pierwsze występy odbędą się już w przyszłym tygodniu, a z relacji aktora wynika, że bilety sprzedają się wręcz momentalnie.

Na scenie zobaczymy również Artura Barcisia. Ten gwiazdorski duet współpracuje wspólnie nad wieloma projektami już od lat 90. Widzowie mogli oglądać ich postaci w takich produkcjach jak m.in.: „Miodowe lata” czy „Ranczo”. Teraz dadzą popis w spektaklu „Słoneczni chłopcy”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ranczo”. Cezary Żak ujawnił prawdę o serialu TVP. Bez niego wyglądałby zupełnie inaczej
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń