Pielęgniarki z brazylijskiego szpitala covidowego wpadły na genialny pomysł, chcąc pomóc samotnym pacjentom przebywającym w izolacji. Stworzyły imitację ludzkiego dotyku. 

Pielęgniarki z jednego ze szpitali covidowych w Brazylii wymyśliły sposób, aby bardziej wspierać pacjentów. Kobiety stworzyły imitację ludzkiego dotyku, która w internecie zyskała miano „Ręki Boga”. 

Pielęgniarki stworzyły imitację ludzkiego dotyku 

Epidemia koronawirusa towarzyszy nam już od ponad roku. Pojawienie się COVID-19 na całym świecie zupełnie odmieniło naszą rzeczywistość, która dla wielu jest bardzo trudna.

Najbardziej cierpią osoby, które ciężko przechodzą zakażenie, ale także ich bliscy. A co z tymi, którzy samotnie czekają na powrót do zdrowia w szpitalu?

Pielęgniarki z brazylijskiego szpitala covidowego postanowiły pomóc odizolowanym pacjentom, którzy czekają na powrót do zdrowia. Nie od dziś wiadomo, że samotność bywa utrapieniem i wcale nie pomaga w powrocie do pełni sił. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Wiedząc to, pielęgniarki stworzyły imitacje ludzkiego dotyku, używając do tego jedynie jednorazowych rękawiczek, wypełnionych gorącą wodą. 

Rękawiczki są zawiązane, zatem problem wydobywającego płynu został wyeliminowany. Jedna znajduje się na powierzchni dłoni, druga pod nią. 

Obie rękawiczki są zawiązane w takim sposób, że pacjent ma wrażenie, jakby trzymał ludzką dłoń. 

Zdjęcie tego genialnego patentu pojawiło się w sieci. Zachwyceni internauci zaczęli masowo je udostępniać. Trzeba przyznać, że to wspaniały pomysł. Wielkie brawa! 

Zobacz zdjęcie: 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułJurorka „Dance, Dance, Dance” pogrążona w smutku. Joanna Jędrzejczyk pożegnała słynnego rapera
Następny artykułBeata Kozidrak żegna Krzysztofa Krawczyka. „Płaczę i żałuję”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.