Zdrada to niezwykle przykre doświadczenie, o którym wielu z nas chciałoby jak najszybciej zapomnieć. Co jednak gdy nakryjemy naszą drugą połówkę na tym okropnym uczynku? Na własnej skórze przekonał się o tym młody mężczyzna, który niespodziewanie wszedł do sypialni swojej dziewczyny. To, co tam zastał, wywołało w nim prawdziwy gniew, a nagranie kochanków prędko trafiło do sieci.

Choć zdrada to często ostatnia rzecz, o którą podejrzewamy naszego partnera, nie jedna osoba przekonała się, że lepiej mieć oczy dookoła głowy. Reakcja chłopaka, który po wejściu do sypialni ujrzał męską sylwetką, wtuloną na łóżku w jego dziewczynę, jest porażająca. Wszystko nagrała kamera, która była w pokoju.

Dziewczyna w łóżku z innym

Zaufanie to podstawowa rzecz, na której powinien opierać się każdy związek, i jak widać, ten chłopak ufał swojej dziewczynie bez granic. Kiedy jednak zobaczył ją w łóżku z innym, puściły mu wszystkie nerwy.

W przypływie gniewu mężczyzna chwycił kochanka za ramię i mocno za nie szarpnął, chcąc oderwać go od swojej dziewczyny i rozprawić się z delikwentem oraz niewierną wybranką. Kiedy jednak dotarło do niego, co zrobił, było już za późno. Jak się okazało, jego dziewczyna wszystko dokładnie zaplanowała.

 1. Przykre informacje ws. Agaty Dudy w sieci. Miało być inaczej
 2. Najgorsze informacje właśnie obiegły kraj. Niestety, nie żyje, zmarł na oczach syna
 3. Mało kto wie, że od niedawna w każdą niedziele można zrobić zakupy w Biedronce. Co więcej, wyjątkowo się opłacają

Zaplanowana zdrada

Zaplanowana zdrada miała być pułapką na partnera. Dlaczego dziewczyna zdecydowała się na taki krok? Nie wiadomo. Za to nagranie, które ukazało się w sieci, zostało docenione przez tysiące internautów.

Otóż jak się okazało, na łóżku wcale nie znajdował się żaden obcy mężczyzna! Dziewczyna postanowiła utrzeć nosa swojemu facetowi, więc na jedną nogę ubrała męskie spodnie i dokładnie wypchała drugą nogawkę, a swoją nagą nogę włożyła pomiędzy nie, a następnie nakryła się męską kurtką i… resztę musicie zobaczyć sami. Iście szatański plan!

ZOBACZ WIDEO:

Trzeba przyznać, że żart, który przygotowała dziewczyna, zdecydowanie się udał. To się nazywa zaplanowana zdrada!

ZOBACZ TEŻ:

 1. Przed kiszeniem ogórków spójrz na ich skórkę. Jej kolor ujawnia czy nadają się do kiszenia
 2. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
 3. Podjęto nagle decyzję. Polska została określona „czerwoną strefą”
 4. Lekarze biją na alarm. Toksynę, która sieje spustoszenie w organizmie, posiada co 3 dziecko, skutki są katastrofalne
 5. Prokop złożył Monice Kuszyńskiej nieprawdopodobną propozycję. Sparaliżowana gwiazda nie spodziewała się podobnych słów
 6. Katastrofalne doniesienia z Polski z ostatniej chwili. Nie żyje 12 osób, ciężko rannych 100
 7. Łukasz Szumowski zrezygnuje z funkcji ministra zdrowia? Szef resortu ujawnił swoje plany
 8. Przez koronawirusa ogłoszono stan klęski żywiołowej. Polacy mieszkający w Melbourne muszą uważać
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: Twitter

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.