Zdrada niekiedy bywa bardzo bolesna i najlepiej przekonała się o tym Weronika, kiedy odkryła wstrząsającą rzecz. Pewnego razu wzięła do ręki zabawkę dziecka i po prostu wmurowało ją w podłogę. To, co tam zobaczyła, przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Miała niezbity dowód na niewierność swojego męża.

Weronika w ogóle nie podejrzewała o coś podobnego swojego ukochanego, ojca ich malutkiego synka Michałka. Niestety teraz miała w ręku niezbite dowody. Ta jedna rzecz mówiła sama za siebie.

Znalazła pendrive’a w zabawce dziecka

Kobieta w ogóle nie przypuszczała, że jej mąż może ją zdradzać. Zawsze wracał o normalnych porach do domu, był dla niej czuły, spędzał z nią czas. Nie miała powodów, by być podejrzliwą. Aż do momentu, kiedy wzięła do ręki Pana Misia 3-letniego Michałka. Maskotka miała w sobie ukryty pendrive, mały dysk przenośny. Całą historią podzieliła się na forum, ponieważ już nie miała komu się wyżalić.

— Trochę głupio mi pisać tutaj coś podobnego, ale niech stracę. Chciałam wam opowiedzieć, w jaki sposób dowiedziałam się o tym, że mąż mnie zdradza. Sprzątałam w pokoiku naszego dziecka i podniosłam jego ulubioną maskotkę. Zauważyłam, że ma lekko rozpruty bok, więc chciałam go zszyć. Nie spodziewałam się zupełnie tego, że w środku znajdę pendrive’a… — pisze.

A to miał być dopiero początek jej zaskoczeń.

  1. Tragedia, na miejscu natychmiast pojawiła się straż, policja i pogotowie. Doszło do najgorszego
  2. Był całkiem zwyczajnym dzieckiem. Po wypadku i urazie głowy zyskał jednak niesamowitą umiejętność

Zdrada męża Weroniki

Kobieta nie mogła wytrzymać, po prostu musiała sprawdzić, co znajduje się na dysku. Przecież nie bez powodu jej mąż ukrywał urządzenie w tak dziwnym i niecodziennym miejscu.

— Byłam strasznie roztrzęsiona, kiedy podłączałam urządzenie do komputera. Czułam, że nie zobaczę niczego dobrego. Niestety, nie pomyliłam się. Moim oczom ukazało się mnóstwo nagrań, na których mój mąż zabawia się z innymi kobietami… Tak, na każdym wideo był z inną. Nie dość, że mnie zdradzał, to wszystko filmował dla własnej chorej przyjemności. Byłam w związku z prawdziwym potworem, a pomimo tego, jego zdrada mnie strasznie boli — czytamy dalej we wpisie na forum.

Następnego dnia kobieta złożyła pozew o rozwód. To nie pierwsza taka historia, kiedy to urządzenie pokazuje nam całą prawdę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdrada
fot. pixabay.com/janeb13

Kiedy podłączyła urządzenie, znalazła okropne filmiki męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Romantyczne wakacje Anny i Roberta Lewandowskich. Trenerka pokazała wszystko w internecie
  2. Agnieszka Woźniak-Starak dokonała kontrowersyjnej decyzji. Ma związek ze stacją TVN
  3. Ujawniono, co dzieje się za kulisami „Rolnik szuka żony”. Wypłynęła cała prawda o Marcie Manowskiej
  4. Tomasz Oświeciński pokazał zdjęcie sprzed lat. Ciężko uwierzyć, jak wyglądał, zanim zaczął ćwiczyć i z włosami
  5. Zauważyłeś na skórze ciemną kropkę? Biegnij do lekarza, może być już za późno
  6. Malutkie dziecko same wyszło z przedszkola. Gdzie byli dorośli?!

Poprzedni artykułPodczas wywiadu Dagmara Kaźmierska została zapytana o więzienie. Nagle padły bardzo mocne słowa
Następny artykułŚwiat: Nie żyje 10 dzieci. Chciały tylko schronić się przed deszczem
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl