Zdrada dla niektórych może być doświadczeniem, które popycha do diametralnych zmian. Tak też było w przypadku pewnej kobiety, która nosiła rozmiar 6XL, żywiła się fast foodami, a patrząc w lustro, nie mogła w nim dojrzeć dawnej siebie. Kiedy na jaw wyszło, co takiego robi jej mąż, wywróciła swoje życie do góry nogami i przeszła niesamowitą metamorfozę.
 
Leanne Champ z dnia na dzień traciła coraz więcej pewności siebie. Trwała u boku męża, który nie był jej wierny, odłożyła na bok swoją karierę zawodową i wręcz rosła w oczach, aż w końcu powiedziała dość. Jak się okazuje, w jej przypadku zdrada stała się początkiem walki o samą siebie. 
 
 
Zajadane smutki
 
Życie Leanne uległo zmianie szybciej, niż by się tego spodziewała. Kobieta wyszła za mąż i jak mogłyby się wydawać, cieszyła się szczęśliwymi chwilami przy boku ukochanego. Niestety, okazało się, że wszystko to było jedynie iluzją
 
 
– Gdy miałam 21 lat, wyszłam za mąż. Ze względu na rodzinne obowiązki porzuciłam pracę na pełen etat i zaczęłam pracę w niepełnym wymiarze godzin. Był to dla mnie stresujący okres, dlatego wygodne stało się jedzenie w fast foodach. Zajadałam swoje smutki sztucznym jedzeniem – zdradziła w jednym z udzielanych wywiadów.
 
Leanne Champ przytyła do rozmiaru 6XL. Kiedy jednak zdrada jej męża wyszła na jaw, kobieta postanowiła zawalczyć o siebie i odmienić swoje życie. 

Zdrada męża zmieniła jej życie

Kiedy na jaw wyszła zdrada jej męża, Leanne, zamiast się poddać, postanowiła zmienić swoje życie. Zostawiła niewiernego partnera, odstawiła chipsy i fast foody. 

–W wieku 24 lat weszłam na wagę i nie mogłam uwierzyć w to, co zobaczyłam. Waga wskazywała 128 kg, nigdy w życiu tak dużo nie ważyłam. Zdecydowałam się, że teraz jest czas, abym pomyślała o sobie – stwierdziła. 

18 miesięcy po powzięciu postanowienia, kobieta ważyła aż 58 kilogramów mniej, a przede wszystkim, na nowo poczuła się sobą. Wdrożyła do swojego życia sport i zachwyca swoim ciałem, ale również niezwykłą osobowością. Były mąż z pewnością musi teraz pluć sobie w brodę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdrada
Fot. Imgur

Kobieta wzięła ślub w wieku 21 lat. Nagle zaczęła tyć, jak się okazało, zajadała swoje smutki.

zdrada
Fot. Imgur

Gdy zdrada, jakiej dopuścił się jej mąż, wyszła na jaw, postanowiła od niego odejść, a wraz z nim porzucić rozmiar 6XL.

zdrada
Fot. Imgur

Teraz patrząc na zdjęcia sprzed metamorfozy, ciężko uwierzyć, że to ta sama kobieta.

zdrada
Fot. Imgur

Co ważniejsze Leanne Champ przeszła przede wszystkich wewnętrzną metamorfozę i znów jest pewną siebie kobietą.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: wiemy.to, popularne.pl

 

Poprzedni artykułJustyna Steczkowska pokazała się jak ją Bóg stworzył. Zapierające dech zdjęcia obiegły sieć
Następny artykułKrzysztof Krawczyk pogrążony w żałobie. Odeszła bliska mu osoba: „Żal rozrywa mą duszę”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.