Zdrada jako fantazja erotyczna? Jak się okazuje, zjawisko o nazwie cuckold dotyka coraz większej ilości związków, o czym na własnej skórze przekonała się Agata. Mąż namawia mnie do zdrady. Wręcz błaga, żebym spędziła noc z innym. Nie mieści się w głowie, dlaczego – wyznała na jednym z forów i ku jej zaskoczeniu, nie była jedyna.

Cuckold, czyli zdrada kontrolowana lub inaczej prowokowana, choć może okazać się zaskoczeniem dla niejednej kobiety, jest zjawiskiem, które zyskuje na coraz większej popularności. Kim jest rogacz i hotka i dlaczego mężczyźni chcą żyć w miłosnym wielokącie? Niektórym nie mieści się to w głowie.

Mąż namawia mnie do zdrady

Mąż namawia mnie do zdrady. Wręcz błaga, żebym spędziła noc z innym. Nie mieści się w głowie, dlaczego – wyznała na internetowym forum Agata. Ku jej zaskoczeniu, kobiet, które znalazły się w takiej samej sytuacji, było znacznie więcej. O co chodzi?

A chodzi o nic innego jak o związek z rogaczem i cuckold. Otóż rogacze, to mężczyźni, których fantazją seksualną jest oglądanie swojej partnerki w ramionach innego. Natomiast cuckold to nic innego jak tak zwana zdrada kontrolowana, czy inaczej prowokowana. 

  1. Śmierć nadeszła niespodziewanie. Media przekazały tragiczną wiadomość
  2. Gwiazda „Na Wspólnej” bardzo się boi. Może mieć poważne problemy finansowe

Zdrada kontrolowana

Dlaczego mężczyźni mażą o zdradzie kontrolowanej? Dla Agaty nieprawdopodobne było, że jej mąż chciał widzieć, jak inni pożądają jego żony. Jak się okazuje, wcale nie jest to tak dziwne, jak mogłoby nam się wydawać. Otóż nie chodzi tu o nic innego jak o ego i posiadanie.

– Mężczyzna inicjujący do zdrady prowokowanej może fantazjować o przebiegu akcji, może wzmacniać swoje ego, może czuć, że jest tak dobry w łóżku, że może się mierzyć z każdym konkurentem – wyjaśniła dla portalu Sympatia Marta Niedźwiedzka, seks coach. 

– Najpierw, gdy mężczyzna proponuje kobiecie cuckold, jest dominujący, a partnerka może przyjąć jego propozycję. Jednak, gdy znajdą się już w sytuacji intymnej z trzecim mężczyzną, to jej partner zostaje zredukowany do roli obserwatora – dodała ekspertka, wyjaśniając funkcjonowanie związku z cuckold.

Choć dla niektórych takie przygody mogą być ekscytujące, a nawet uratować niejeden związek, cuckold nie jest dla każdego. Choć kontrolowana zdrada i poczucie zazdrości wydają się brzmieć niewinnie, wcale tak nie jest.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zdrada
fot. pixabay.com

Mąż namawiają ją zdrady. Dziwne? Jak się okazuje to całkiem popularna fantazja seksualna wśród mężczyzn. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny wybuch na stacji benzynowej. Wielu rannych, słup ognia nad miastem
  2. Beata Pawlikowska została zgwałcona w Londynie. Porażające fakty tragedii
  3. Pilny komunikat z ministerstwa. W końcu ujawnili całą prawdę
  4. TVP przekazało informacje o kolejnym zakazie. Mieszkańcy w coraz gorszej sytuacji
  5. Wiesz jak nazywa się kwiat ze zdjęcia? Jest niezwykle cenny, ma piorunujące właściwości m.in. wzmacnia wzrok

źródło: sympatia.onet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułCo się stało z Agatą Dudą? Od zeszłego tygodnia wszyscy mówią tylko o jednym
Następny artykułNiezwykłe nagranie. Pszczoły widzą intruza i gotują go na miejscu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.