Zdrada Piotra Polka była głośna w świecie show-biznesu. Mężczyzna wówczas odszedł od żony dla innej kobiety. Dziś szerokim echem odbiła się wiadomość o śmierci Hanny Polk. Aktor nie ukrywa, że jest to dla niego bardzo ciężki czas.

Kobieta od lat zmagała się z wieloma problemami, zarówno osobistymi, jak i zdrowotnymi. Kilka dni temu o jej śmierci poinformowała w mediach społecznościowych jej siostra. Aktorka miała 56 lat.

Piotr i Hanna: zdrada

Nikt się nie spodziewał, że Piotr i Hanna tak szybko pójdą razem do ołtarza. Ich studencka miłość praktycznie z dnia na dzień zaowocowała ślubem, ponieważ początki ich związku wyglądały naprawdę wspaniale. Para razem wyjechała do Francji, gdzie Hanna Polk pracowała w barze, a także jako opiekunka do dzieci. Piotr nie pozostawał jej dłużnym. Specjalizował się w wyrabianiu mebli. 

Kiedy podjęli decyzję o powrocie do kraju, zaczęli grać w tym samym teatrze. Chociaż wyglądali tak, jakby byli zakochani w sobie po uszy, dalsze życie pokazało, że to tylko pozory. Szczególnie źle na ich małżeństwo wpłynęła śmierć rodziców Hanny, z którą aktorka przez bardzo długi czas nie potrafiła się pogodzić. 

Powodem rozwodu Piotra i Hanny była przede wszystkim zdrada. Aktor nie był w stanie pomóc w ciężkiej sytuacji swojej małżonce. Sytuacja doprowadziła do nieodwracalnych skutków.

-Okazałem się tym złym, bo porzuciłem i to w dodatku dla innej kobiety. Nikt nie wnikał, jakie było nasze małżeństwo. Hanka mówiła, że cudowne. Ja wolałem nic nie opowiadać — powiedział po latach Piotr Polk.

Jak wyglądało dalsze życie Hanny Polk?

Kobieta bardzo długo nie mogła się pozbierać. Oczywiście mąż zostawił jej kilka drogocennych rzeczy, niestety ona je straciła. Nie odbierała, także telefonów służbowych, a nawet prywatnych.

Pewnego dnia, aktorka postanowiła, że weźmie się w garść. Jak wspominała, musiała nareszcie obudzić się z koszmarnego snu. Znajomość języków pozwoliła jej wtedy na ukończenie kursu pilota wycieczek i rozpoczęcie pracy w nowym zawodzie.

Udało jej się nawet wziąć ślub po raz drugi. Jej wybór padł na Marka, właściciela agencji reklamowej. Parze doczekała się, także wspólnych dzieci. Chociaż Hanna Polk miała świadomość, że straciła wiele czasu, wierzyła, że teraz będzie mogła rozpocząć wszystko na nowo.

Szczęście trwało do czasu, aż mąż aktorki zmarł. Wtedy na wychowanie wzięła dzieci siostra Hanny Polk, która kilka dni temu przekazała wiadomość o tragedii.

Śmierć żony nie pozostawiła oczywiście Piotra Polka obojętnym. Trzeba przyznać, że kiedy chorowała, mężczyzna starał się ze wszystkich sił jej pomóc. Jak wspomina, kiedyś łączyło ich coś ważnego, a przeszłości nie można zresetować.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdrada
facebook.com/aleksandra.zdrojewska

O śmierci Hanny Polk poinformowała kilka dni temu jej siostra.

zdrada
filmpolski.pl

Małżeństwo Piotra i Hanny zakończyło się rozwodem, który spowodowała zdrada.

zdrada
filmpolski.pl

Piotr Polk nie ukrywa, że informacja o śmierci byłej żony to dla niego ogromny cios.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nocne poty mogą świadczyć o wielu niebezpiecznych chorobach. Nie należy ich lekceważyć
  2. Przykra prawda o państwu Gucwińskich. Na jaw wyszła lata po ich telewizyjnym debiucie
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora

źródło: pomponik.pl

 

 

 

Poprzedni artykułPola Raksa miała romans z największym polskim aktorem. Ich związek huczał od plotek
Następny artykułOjciec porzucił adoptowaną córkę na rozstaju dróg. Gdy odjeżdżał, spojrzał w lusterko – nie mógł uwierzyć
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.