Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdrada, alkohol, narkotyki i trzy małżeństwa. Poruszające wyznanie kultowej aktorki po latach
Robert Głowacki
Robert Głowacki 13.09.2019 11:52

Zdrada, alkohol, narkotyki i trzy małżeństwa. Poruszające wyznanie kultowej aktorki po latach

MAMA
instagram.com/demimooreofficial/

Zdrada, alkohol, narkotyki i trzy małżeństwa. Wydawałoby się, że życie gwiazd z Hollywood jest usłane różami, jednak rzeczywistość bywa zupełnie inna. Światowej sławy aktorka po latach zdecydowała się wyjawić całą prawdę o jej życiu. Napisała książkę, w której opisuje swoje trzy małżeństwa, słabości i uzależnienia.

Demi Moore jest światowej sławy aktorką, która z pewnością nie musi martwić się już o swoją pozycję w świecie filmowym. Okazuje się, że jej droga na szczyt była bardzo wyboista, a życie aktorki nie oszczędzało. Swoją historię zdecydowała się opisać w książce Inside Out. Zdrada, lekomania, alkoholizm, narkotyki, trzy małżeństwa. O czym jeszcze napisała kultowa aktorka?

Zdrada, uzależnienia, sława. Demi Moore napisała książkę

Przy narastającej ilości plotek, gwiazdy często decydują się na napisanie własnej książki, w której będą mogły przedstawić swoją historię z ich strony. Na taki zabieg zdecydowała się Demi Moore, która właśnie promuje swoją książkę Inside Out. W swojej biografii aktorka się nie oszczędzała i wyznała najbardziej brutalną prawdę na swój temat.

Z zapowiedzi książki dowiadujemy się, że Demi Moore miała spore problemy z narkotykami i alkoholem. Wszystko zbiegło się w czasie z jej drugim małżeństwem, w którym nie była szczęśliwa. Jak sama przyznała, zdrada była dla niej normą i często oszukiwała męża. Aktorka wyznaje również, że miała zaburzenia odżywiania, jednak nie mogła liczyć na wparcie swojego partnera.

Byłam zobowiązana do służby. Inaczej nie byłabym kochana – wyznaje aktorka.

Z kim była Demi Moore?

Demi Moore jest piękną kobietą, która od zawsze mogła liczyć na powodzenie ze strony mężczyzn. Pierwszy ślub wzięła, jako niespełna osiemnastolatka z muzykiem Freddiem Moore’em. Ich związek przetrwał sześć lat, a w swojej książce gwiazda wspomina, że powodem rozpadu tej relacji była m.in. zdrada. Aktorka oszukiwała swojego męża i spotykała się z innym mężczyzną.

Rok po rozstaniu z Freddiem ponownie wyszła za mąż. Drugim wybrankiem gwiazdy okazał się znany aktor: Bruce Willis. Para doczekała się trójki dzieci, jednak ich związek również nie przetrwał próby czasy. W 2000 roku, po 13 latach małżeństwa para wydała oświadczenie do prasy, w którym poinformowali o zakończeniu swojego związku bez podania przyczyny.

Po raz trzeci wyszła za mąż w 2005 roku, jednak wcześniej spotykała się z wieloma mężczyznami m.in. z Bradem Pittem. We wrześniu 2005 roku wyszła za mąż, za o 16 młodszego Ashtona Kutchera. Byli małżeństwem przez 8 lat, jednak powodem ich rozstania była również zdrada, tym razem Ashtona. Rozwiedli się w 2013 roku. Od momentu rozpadu trzeciego małżeństwa spotykała się z kilkoma mężczyznami, jednak z żadnym z nich nie wzięła ślubu.

Planowana biografia Demi Moore: Inside Out ma pojawić się na rynku 30 września. Kupicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdrada

Demi Moore wydaje książkę.

zdrada

Opisze w niej swoje związki, uzależnienia i drogę na szczyt.

zdrada

Aktorka w młodości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Edyta Górniak miała uczyć się jazdy samochodem od byłego chłopaka? Szokujące doniesienia z planu ”My Way”
  3. Stan zdrowia Muńka Staszczyka nie pozwala mu wrócić na scenę. „Rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu”
  4. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zaręczyli się! „Cieszymy się narzeczeństwem”
  5. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała