Lelum.pl > Samo Życie > Rodzaj zdrady, która może zaboleć jeszcze bardziej. 10 sygnałów, że skończysz ze łzami w oczach
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 13.11.2020 14:13

Rodzaj zdrady, która może zaboleć jeszcze bardziej. 10 sygnałów, że skończysz ze łzami w oczach

mąż
fot. Katie Salerno, Pexels.com

Zdrada to doświadczenie, którego każdy chciałby uniknąć. Okazuje się, że nie musi ona wyglądać tak, jak większość z nas to sobie wyobraża. Pocałunek czy seks, nie są jedynymi rodzajami zdrady, jaka może Cię dotknąć. Pokażemy Ci 10 sygnałów, które mogą oznaczać, że twój partner nie dochował wierności.

Zdrada niejedno ma imię. Otóż okazuje się, że niedochowanie wierności nie jest równoznaczne, z tym że twój partner poszedł do łóżka z inną. Zdradzić można także na 10 innych sposobów, które poznasz właśnie w tym artykule.

Zdrada emocjonalna może boleć jeszcze bardziej

Poza zdradą powszechnie rozumianą, jako seks z innym parterem, można również dopuścić się zdrady emocjonalne, która może boleć jeszcze bardziej. Bowiem opiera się ona na kłamstwach, ignorancji, czy uszczypliwości, mogących zniszczyć Cię psychicznie.

Pierwszą oznaką zdrady emocjonalnej jest obgadywanie za plecami. Może się zdarzyć, że usłyszysz coś o Waszym związku od osoby trzeciej i wtedy powinna zapalić Ci się czerwona lampka.

Drugą przesłanką jest przepuszczanie pieniędzy. Kiedy macie ustalony wspólny budżet, a nieustannie znikają z Waszego konta kolejne kwoty i nie wiesz, na co są przeznaczane, wówczas oznaczać to będzie, że dzieje się coś niedobrego.

Zdrada może być równoznaczna z ignorancją

Kiedy partnerstwo w Waszym związku nie ma się zbyt dobrze, a Twój partner podejmuje decyzje bez Ciebie, to także należy do zdrady emocjonalnej. Jeśli twój mężczyzna przestaje się z Tobą liczyć, to jest wyraźną oznaką, że jesteś zdradzana.

Jeśli jesteś stawiana w szeregu za innymi osobami, wówczas też jesteś oszukiwania. To także rodzaj zdrady. Dla swojego partnera powinnaś być zawsze na pierwszym miejscu, jeśli Wasz związek ma mieć sens.

Kiedy Twój Mężczyzna znika bez słowa, wówczas powinnaś wziąć to za poważny argument, że dzieje się coś niedobrego. Ty do tego masz powody do zmartwień, a przecież nie o to chodzi w partnerstwie.

  1. Decyzja zapadła. Mateusz Morawiecki przekazał wiadomość dla obywatelek i obywateli
  2. Arcybiskup Głódź pławi się w prawdziwych luksusach. Jego dom to pałac, relacja rolnika odbiera mowę
  3. Poznajecie? Uwielbiana aktorka ma dziś 58 lat, wszyscy bardzo dobrze ją znamy

Obietnic należy dotrzymywać, a ciągłe tajemnice powinnaś uważać za zdradę

Robienie wyrzutów w towarzystwie jest jedną z najbardziej niezręcznych i nieprzyjemnych sytuacji. Tym bardziej jeśli sprzeczka dotyczy tematów, które nie powinny opuszczać murów waszej sypialni. Takie zachowanie również jest zdradą emocjonalną.

Ukrywanie spotkań z nie należy do zwyczajnych zachować, zwłaszcza w związku. Jeśli Twój facet jest Ci wierny, wówczas nie powinien mieć nic do ukrycia. Skoro spotyka się z kimś, a Ty dowiadujesz się tego od kogoś, masz powody do myślenia o zdradzie.

Łamanie obietnic jest tym, czego zdecydowanie nie lubimy. Na drugiej połówce zawsze powinniśmy polegać, zwłaszcza gdy daje nam słowo. Jeśli Twój mężczyzna coraz częściej łamie obietnice, a Ty ciągle czujesz się zawiedziona, oznacza to, że Twój facet przestał się po prostu z Tobą liczyć.

W każdym związku powinniśmy czuć się pewni. Kiedy tę pewność tracimy, wówczas nie czujemy się dobrze psychicznie. Jeśli Ty potrzebujesz stabilizacji i odpowiedzialnych decyzji, a Twój partner podejmuje je lekką ręką pozbawiając Cię zupełnie komfortu, wtedy także oznacza to niewierność.

I ostatnia przesłanka dotycząca zdrady emocjonalnej, a mianowicie nałogi. Jeśli Twój mężczyzna ma nałóg, który wyraźnie Ci przeszkadza, powinien starać się go porzucić. W momencie obiecał Ci on, że uwolni się od uzależnienia, a potajemnie, a tym bardziej ostentacyjnie nie dochowuje przysięgi, wówczas takie zachowanie też jest uznawane za pewien rodzaj zdrady.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pb

Zdrada jest jednym z najgorszych doświadczeń w życiu.

żona

Bądź czujna. Jeśli zauważysz coś dziwnego, może to być oznaka zdrady.

facet

Zdrada to nie tylko seks, możesz być zdradzana także emocjonalnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  2. Przemek Kossakowski rozłożony na łopatki. Nie miał szans w starciu, jest nagranie
  3. Którą bramę wybierzesz? Test ujawni, co czeka cię w miłości. Wszystko stanie się już niebawem
  4. Black Friday Zara. 5 perełek, które już teraz powinnaś dodać do swojego koszyka
  5. Aktor ”Barw szczęścia” pobity, trafił do szpitala. ”Grupa otoczyła mnie i zaczęła bić pałkami”
  6. Internauci w mocnych słowach o Andrzeju i Gienku z „Rolnicy. Podlasie”. Nikt się nie spodziewał
  7. Najgorsze, kardynalne błędy podczas pieczenia psujące smak ciast. Popełnia je mnóstwo osób, a wypieki się nie udają

Źródło: Radio Zet