Zdrada jest przeżyciem bolesnym, ale na bycie zranionym w taki sposób każdy reaguje inaczej. Są osoby, które zamkną się w pokoju, będą oglądać romanse i płakać nad pudełkiem lodów. Nie wszyscy jednak mają tak spokojne charaktery. Iza dumnie mówi o sobie, że jest „trochę furiatką”. 

Zdrada w pierwszym momencie nawet jej nie zabolała. O tym, że mąż ją zdradza, dowiedziała się w sumie przypadkiem. Na spotkanie biznesowe umówiła się z klientem w restauracji.Kobieta  Akurat tej nie wybrałaby w życiu, bo jej nie znosi. — Okropna, jest ta knajpa, bardzo ładna, ale zjeść się nic nie da — popada w dygresje Iza. 

„Jeszcze mnie popamiętają”

— Więc siedzę w knajpie, której nienawidzę, i Darek o tym doskonale wie — opowiada kobieta. — I widzę tego idiotę, z dziewczyną od niego z biura. Nie jestem zazdrosna, więc mówię, zobaczę, jak się sytuacja rozwinie — mówi. Przeczucie Izy, żeby to sprawdzić, okazało się trafione. Z zachowania pary ewidentnie można było poznać, że nie jest to platoniczna znajomość.

Iza opowiada o swojej pierwszej reakcji — Nawet mnie jakoś nie zabolała sama zdrada. Bardziej to, że on tak bezczelnie sobie paraduje po mieście z nową dziewczyną, kiedy ja siedzę w robocie. — Kobieta wyszła tego dnia z pracy szybciej.

zdrada
pexels.com

To nie było platoniczne spotkanie.

Zdrada ma swoją cenę

Kobieta zaczęła szybko planować zemstę. Uznała, że to mąż i kochanka muszą być świadomi, z kim zadarli. — Jak tylko weszłam do domu, to zaczęłam planować. Pozbierałam wszystkie jego brudne łachy, wydrukowałam zdjęcia bajzlu, generalnie wszystko, co mamy w domu paskudnego, i wysłałam to tej jego laseczki. Do pracy.

O tym, że żona wie o jego romansie, Darek dowiedział się, dopiero kiedy rozwścieczona kochanka zrobiła mu awanturę, że dostała od jego żony stertę śmieci podpisaną „twój nowy obowiązek ;)”. — Chciał wyjaśnić sytuację, ale ups! Wszystkie swoje rzeczy znalazł zapakowane pod mieszkaniem, zamki wymienione. 

Iza wybucha demonicznym śmiechem. Zdrada wciąż ją boli, nawet ona nie jest bez serca. Ale uważa, że rozegrała to w najlepszy sposób. Darka jego nowa dziewczyna zostawiła od razu po otrzymaniu przesyłki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdrada
pexels.com

Iza nikomu nie ma zamiaru wybaczać. 

zdrada
pexels.com

Kompletując „prezent” dla kochanki męża bawiła się świetnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Była z nim na randce tylko raz. Po 6 miesiącach napisał SMSa, to wystarczyło
  3. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o aborcji. „To poniżanie kobiet”
  4. Gwiazda publicznie skrytykowała Kościół. „Nie mogę należeć do tej kłótliwej i wrogiej grupy”
  5. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból
  6. Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający
Poprzedni artykułWarkocz na ślub? Takie uczesanie to genialny i oryginalny wybór
Następny artykułSyn znanego aktora zmagał się z uzależnieniem. Gwiazdor wyznał, że bardzo bał się o swoje dziecko
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego