Zdrada często porównywana jest do trucizny przenikającej umysł i serce na długie lata. Osoby, które doświadczyły niewierności partnera zwykle dzielone są na dwie grupy. Te, którym ciężko jest się pozbierać oraz takie, które zdają sobie sprawę jak słodki smak ma zemsta. A nasza bohaterka na odwecie zna się jak mało kto.

Możecie wyobrazić sobie sytuację, kiedy w przeddzień ślubu dowiadujecie się, że was ukochany was zdradza? Brzmi jak najgorszy koszmar, prawda? Nasza bohaterka doświadczyła tego na własnej skórze. Nie pozostała jednak bierna wobec tego faktu. Na ślubnym kobiercu zamiast przysięgi, przeczytała… kilka wiadomości niewiernego faceta do innej kobiety.

Zdrada męża została srogo ukarana

Casey chcąc pozostać w pełni anomimowa swoim wyznaniem postanowiła podzielić się na popularnym serwisie Reddit.com. To, co przydarzyło się kobiecie brzmi naprawdę niewiarygodnie. Aż ciężko uwierzyć w to, jak okropnym człowiekiem okazał się mężczyzna, z którym pragnęła spędzić resztę życia.

Zdrada
Unsplash.com @msohebzaidi

Kobieta wiedziała, że teraz nie może się wycofać.

To miał być najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Niestety, wszystko zmieniło się dosłownie w mgnieniu oka – rozpoczęła wyznanie kobieta.

Niedoszła panna młoda w przeddzień ślubu dostała szereg SMS’ów, które sprawiły, że jej świat rozsypał się na milion kawałków. O co może chodzić? Jednoznacznie wynikało z nich, że jej przyszły mąż ją zdradzał. Niektóre wiadomości były sprzed kiku miesięcy, a inne zaledwie kilku dni.

Ja bym za niego nie wyszła. A ty? – podsumowała swoją wiadomość kochanka faceta Casey.

Zemsta ma słodki smak

Pomimo obrzydzenia i nienawiści, jakie odczuwała do swojego narzeczonego wiedziała, że teraz nie może zrezygnować. Przecież wszystko było już gotowe, a goście zaproszeni.

– Postanowiłam udawać, że nic się nie stało, zorganizować zgodnie z planem ślub i wesele i spalić go przed naszymi przyjaciółmi i rodzinami – napisała Casey.

Założyła wiec olśniewającą białą suknię, a do ręki wzięła wielokolorowy bukiet. W głowie miała też obmyślony sprytny plan zemsty. Zdrada nie mogła ujść narzeczonemu na sucho.

Kiedy kobieta znalazła się przy ołtarzu, zamiast przysięgi przeczytała kilka wiadomości swojego mężczyzny do zupełnie innej kobiety. Obwieściła zszokowanym gościom, iż ślubu nie będzie.

– Zamiast tego uczcimy wierność, szczerość, odnalezienie prawdziwej miłości i podążanie za głosem serca, nawet jeśli wiąże się to z bólem – dodała na koniec.

Wesele odbyło się, oczywiście bez pana młodego. Dziewczyna podjęła naprawdę mądrą decyzję!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zdrada
Pexels.com @pixabay

Zemsta ma słodki smak. O tym Casey wie najlepiej!

Zdrada
Pexels.com @Lee Hnetinka

Pomimo że wesele się nie odbyło goście świętowali do białego rana! Zdrada ukochanego nie przeszkodziła kobiecie celebrować w obecności przyjaciół.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielu klientów Lidla mogło zostać poważnie oszukanych
  2. 58-latka udawała nastoletnią blogerkę. Prawda wyszła na jaw po latach
  3. Najbardziej nieudane operacje plastyczne. 10 zdjęć ludzi, którzy zrobili sobie krzywdę
  4. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  5. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.