Zdrada to ogromne upokorzenie dla każdego, szczególnie jeżeli dowiaduje się o niej cały świat. Tak właśnie było w przypadku uwielbianej piosenkarki, która pierwszy raz o zdradzie swojego męża, z którym jest razem 46 lat, usłyszała z gazet. 

Prawda o długim romansie wyszła na jaw. Okazało się, że mąż uwielbianej piosenkarki zdradzał ją, a o wszystkim opowiedziała w prasie dużo młodsza kochanka. Ich idealne małżeństwo nie było tak perfekcyjne jak się wydawało.

Zdrada na oczach całego świata

Bonnie Tyler poślubiła Roberta Sullivana w 1973 roku. Piosenkarka dopiero rozpoczynała swoją karierę, a jej nowy mąż wrócił właśnie z Igrzysk Olimpijskich, na które pojechał jako zawodnik judo. Para przez wiele lat uchodziła za przykład idealnego małżeństwa.

Ta opinia została jednak zszargana przez Meghann Pernot, 25-latkę z Francji. W 2017 roku kobieta w brytyjskiej prasie opowiedziała jak wdała się w romans z Robertem Sullivanem, a zdrada wyszła na jaw. 

Francuzka wyznała, że romans trwał 18 miesięcy. Opowiedziała, że najpierw myślała, że Bonnie Tyler i Robert Sullivan mogą mieć otwartą relację i zgadzać się na romanse współmałżonków. Później dopiero dowiedziała się, że były judoka dokonywał zdrady. 

Bonnie Tyler zdrada
fot. Albin Olsson

Bonnie Tyler zdradzona

Meghann Pernot była administratorką strony internetowej poświęconej Bonnie Tyler. Wyznała, że czuje się winna, że to właśnie jej idolka została zraniona przez jej zachowanie. Jednak pomimo dużej różnicy wieku między parą i uczucia winy, Francuzka zaczęła się zakochiwać w mężu piosenkarki.

W styczniu 2016 roku fanka uznała, że nie może dalej oszukiwać Bonnie Tyler i zdrada musi wyjść na jaw. Spotkała się z piosenkarką i opowiedziała o swojej relacji z jej mężem. Niestety, Robert Sullivan natychmiast oskarżył kobietę o kłamstwo. Bonnie Tyler dopiero z prasy dowiedziała się, że opowieść o romansie była jednak prawdą. Z mężem jest jednak do dziś i wybaczyła mu zdradę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

bonnie tyler zdrada
fot. facebook.com @BonnieTylerOfficial

Mąż Bonnie Tyler zdradził piosenkarkę z dużo młodszą kobietą.

bonnie tyler zdrada
fot. facebook.com @BonnieTylerOfficial

Zdrada wyszła na jaw w prasie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  2. Karol: „Mamy 1 dziecko, a moja żona to zapuszczona krowa bez ambicji. Już niedługo mocno się zdziwi”
  3. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  4. Znaki Zodiaku najpiękniejszych ludzi. To te 3 znaki są w stanie rozkochać w sobie cały świat
  5. Okrasa zdradził swój sekret na idealne kotlety schabowe. Tajemnica tkwi w panierce, jedna zmiana ma niezwykły wpływ na smak
  6. Pokochaliśmy go w „Świecie według Kiepskich”. Okazuje się, że 58-letni gwiazdor mieszka z mamą i kotem
Poprzedni artykułChłopiec chciał upiec kota w mikrofali. Zwierzę cudem uniknęło strasznego losu
Następny artykułPrzyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.