Zdrada jest czynem zaliczanym do najgorszych. Co prawda w świecie celebrytów coraz rzadziej słyszy się o takich przypadkach, to paparazzi przyłapali parę znanych ludzi na 50-gorącym uczynku. Jeden z aktorów został nakryty, jak całuje 19 lat młodszą gwiazdę filmową. Pod zdjęciami wylała się fala krytyki.

Kiedy znana para zostaje przyłapana na flircie, to po chwili wybucha burza plotek na temat ich rzekomego związku. Co, jednak kiedy ktoś ze znanych osób zostaje przyłapany na zdradzie? A co jeśli stanie się to z inną znaną osobowością? Z takimi pytaniami przyszło się zmierzyć jednemu z popularnych aktorów.

Zdrada w świecie show-biznesu. Znany aktor ma romans z 19 lat młodszą gwiazdą

Jak poinformowało radiozet.pl znany i utalentowany aktor telewizyjny, teatralny i filmowy Dominic West został przyłapany przez paparazzi na pocałunku z 19 lat młodszą gwiazdą filmową Lily James. 50-letni artysta zdradził tym samym swoją małżonkę Catherine Fitzgerald, którą poślubił w 26 czerwca 2010 roku. Sytuacja miała miejsce w Rzymie.

Nic nie wskazywało na to, by Dominic i jego żona mieli nieudane życie małżeńskie. Aktor znany jest przede wszystkim z ról w takich filmach jak Picasso – twórca i niszczyciel, 300, czy Gwiazda Rocka. Jest ojcem czwórki dzieci. Jego najstarsza córka Martha przyszła na świat jeszcze podczas związku Dominica z Polly Astor. Pozostała trójka pociech, córka Dora i dwóch synów Senan i Francis to owoce małżeństwa właśnie z Catherine Fitzgerald.

  1. Wróżka Cesaria przepowiedziała, co wydarzy się w Polsce już za kilka tygodni. Nikt nawet nie przypuszczał
  2. Nieoficjalnie: rząd zamyka gastronomię. Nowe obostrzenia dla seniorów i młodzieży od 26 października
  3. Mateusz: „Mam 32-letnią żonę, 6-letniego syna i piękną 19-letnią kochankę. Pomaga nam w opiece nad synem, raj”

Czy żona wybaczyła Dominicowi Westowi?

Fotograf zauważył, że na palcu aktora nie ma obrączki, której nie miał w zwyczaju zdejmować. Opublikowane zdjęcia w sieci natychmiastowo stały się obiektem zainteresowania fanów. Para angielskich aktorów została oblana falą krytyki, jednak najbardziej zaskakującym momentem stała się reakcja żony Dominica.

Na kilka dni po opublikowaniu fotografii całującego młodszą aktorkę 50-latka Catherine Fitzgerald wraz z mężem wydali oficjalne oświadczenie w związku z zaistniałą sytuacją:

Nasze małżeństwo jest silne, nadal jesteśmy razem – czytamy w oficjalnym oświadczeniu przekazanym do prasy.

Waszym zdaniem w słowa Catherine są prawdziwe?

Zdrada. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zdrada w świecie celebrytów. Aktor Dominic West został przyłapany na całowaniu 19 lat młodszej aktorki Lily James.

Żona Dominica, Catherine Fitzgerald wydała oficjalne oświadczenie, w którym zapewniła, że ich małżeństwo w dalszym ciągu jest szczęśliwe i są razem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właśnie dokonali przełomowego odkrycia. Odnaleźli skarb, który zyskał miano największego na świecie
  2. Media: Od poniedziałku nowe zakazy w Polsce. Ujawnili szczegóły, uderzą w miliony Polaków, odczują je również turyści
  3. Damian: „U kobiety liczą się trzy konkretne cechy: płodność, szacunek, posłuszeństwo”
  4. Panna młoda odwołała ślub przed samym kościołem. Zaczęła krzyczeć, wpadła w szał, powód odbiera mowę do reszty
  5. Pierwsze zdjęcie Radosława Majdana ze szpitala. Wiadomo, jak przechodzi koronawirusa
  6. Wielki i nagły protest, Polacy i Polki wyszli na ulice. Nie wytrzymali i mają dość, zbierają się tłumy
  7. Hit każdej kuchni. Aromatyczna domowa przyprawa na bazie liści laurowych do zup, sosów i marynat

Źródło: radiozet.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl