Zdrada to z pewnością jedno z najbardziej podłych doświadczeń, które można przeżyć, kiedy jest się w stałym związku. Zawód na najbliższej osobie bez wątpienia boli najbardziej. Zdradzona kobieta bije się z myślami, jaka jest przyczyna rozpadu związku i czy jest gorsza od kochanki, z którą zdradziła ją jej największa miłość. A co jeśli w grę nie wchodzi jedna, a trzy nowe kobiety partnera?

Zdradę ciężko jest jednoznacznie zdefiniować, ponieważ wszystko zależy od indywidualnego podejścia partnerów i tego, na co sobie w związku pozwalają. Dla jednych pocałunek jest już niewybaczalnym wybrykiem, a drudzy uważają go za niewinną zabawę.

To miała być niewinna zdrada, a ledwo uszedł z życiem

Pomimo różnic w identyfikowaniu zdrady, z pewnością trzeba przyznać, że jest to traumatyczne zdarzenie dla osoby, która stała się jej ofiarą. Być może dzieje się tak ze względu na to, że osoba zdradzająca działa świadomie i często z premedytacją. Nie szanuje uczuć drugiej osoby, tworzy pętlę kłamstw, a na koniec porzuca osobę, która poświęcała dla niego swój czas.

Jak powszechnie wiadomo Francuzi to specjaliści w dziedzinie miłości i w tej sytuacji przypadek potwierdza regułę. Pewien mężczyzna zamieszkujący miasteczko Sathonay-Camp dopuścił się czterokrotnej zdrady!

Francuz był w stałym związku, jednak najwyraźniej jego uczucie zaczęło wygasać. Nie zakończył związku z obecną partnerką, a postanowił wdać się w romans z kolejną kobietą. Jakby tego było mało, rozpoczął spotkania jeszcze z dwoma kochankami. Na szczęście kłamstwo ma krótkie nogi i jego wszystkie partnerki dowiedziały się o sobie. Postanowiły zemścić się na mężczyźnie, połączyć wspólne siły i urządzić mu istne piekło!

Według Le Progres kobiety włamały się do mieszkania, okradły go z wszystkich rzeczy, które kiedyś w przypływie miłości mu ofiarowały, a na koniec drastycznie pobiły. Sąsiadów zaniepokoiły wrzaski i wyzwiska, które dochodziły z mieszkania mężczyzny, dlatego postanowili wezwać policję. Funkcjonariusze na szczęście dotarli na czas, ponieważ kobiety w szale omal nie pozbawiły niewiernego francuza życia.

Kobiety przed sądem będą odpowiadały za dotkliwe pobicie, kradzież i rozbój.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdrada
Obraz Анастасия Гепп z Pixabay

Kobiety w niewyobrażalny sposób zemściły się na mężczyźnie.

zdrada
pexels.com

Mężczyzna był bardzo zaskoczony zaintniałą sytuacją.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. Przyszła mama nie chce, by jej dziecko było wegetarianinem. Mięso stało się jedynym składnikiem jej diety
  3. Jaki kot dla dziecka? Rasy kotów, które uznawane są za świetne dla najmłodszych
  4. Ksiądz uderzył niemowlaka podczas chrztu. Rodzice nie pozostali obojętni na krzywdę
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę

Źródło: buzz.gazeta.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl