Zastanawialiście się kiedyś, czy nasze imię ma wpływ na to, jacy jesteśmy? Mówi się dużo o tym, że nadane nam imię przypisuje nam również poszczególne cechy charakteru. Nas interesuje temat zdrad, czy to możliwe, że niektóre imiona (w tym wypadku męskie) mają większe tendencje do zdrad? Okazuje się, że tak. Niektórzy z posiadaczy tych imion, powinni mieć na drugie – zdrada.

Jest kilka męskich imion, które na podstawie różnego rodzaju statystyk są bardziej skłonne do zdrad. Ich posiadacze, częściej robią tzw. „skok w bok” i trzeba na nich uważać. Jesteście gotowi?

Zdrada – jakie imię może na to wpływać?

1. Krystian

No cóż… imię ostatnio mocno na czasie. Kojarzy się nam głównie z bohaterem serii książek E.L. James – 50 Twarzy Grey’a. Niestety dziewczyny, jeżeli liczycie na to, że wasz Krystian zakocha się w was bez pamięci i porzuci dla was swoje skłonności sadomaso, jak Christian dla Any – jesteście w błędzie. To typ niepokorny, zawsze będzie miał na oku kolejną panienkę.

2. Krzysztof

Skryty, ale przebiegły. Każdy Krzysiek na początku wydaje się niebieskim ptakiem, ale tak naprawdę pod skórą ma diabła. Niech cię nie zmyli jego niezdarność i pozorne nieogarnięcie, on doskonale wie, co robi i może ci nieźle nawywijać.

3. Jakub

Kuba, Kubuś… uroczę imię nieprawdaż? No właśnie, jego urok zaczyna i kończy się na imieniu. Jakub to typ przedsiębiorczy, który pali się do roboty. Zdecydowanie mniejszym zapałem wykazuje się w związku. Lepiej od razu sobie odpuścić.

4. Dawid

Dawid to typ bad boy’a. Dziewczyny wprost szaleją za takim łobuzami. Kochamy ich za niepokorność i nieobliczalność. Jeżeli zakochasz się w takiej niepokornej duszy, nie licz na to, że on będzie ci wierny. To będzie szybka, ale krótka jazda.

5. Patryk

W przeciwieństwie do Dawida, Patryk to zazwyczaj skupiony w 100 procentach na sobie, dupek. Partnerka to dla niego zazwyczaj ładna wizytówka, którą trzeba zmienić z każdym nowym sezonem.

6. Damian

To imię cechuję wyjątkowych kobieciarzy. Głowy chodzą im na prawo i lewo. Kochają kobiety, a kobiety kochają ich. Nie ma się co dziwić, że przy takim wachlarzu możliwość, stałość w uczuciach schodzi na dalszy plan. Jego drugie imię to zdrada.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny przełom ws. Alfiego Evansa! Chłopiec BĘDZIE ŻYŁ
  2. Bill Cosby skazany. Pójdzie siedzieć na 30 lat. „To jak dożywocie”
  3. Jest wyrok! Nie szczepisz dziecka? Pójdziesz siedzieć
Poprzedni artykułDoda pod ostrzałem! Wyśmiała uczestniczkę „Milionerów”. „Słabe, nie masz klasy za grosz”
Następny artykułW tym miastach nie kupisz alkoholu w nocy. Nawet na stacjach benzynowych