Zdrada kobiety to wciąż temat tabu. Napisała do nas czytelniczka z nietypowym wyznaniem. Kasia napisała: „Zdradzałam wszystkich moich facetów. Za 2 miesiące biorę ślub, nie sądzę by to się zmieniło”. Kasia kocha swojego narzeczonego i chce z nim spędzić resztę życia, ale obawia się, że zdrada kobiety go skrzywdzi. Co powinna zrobić?

Zdrada kobiety wcale nie zdarza się rzadziej niż zdrada mężczyzny. Statystycznie zdradza ponad 50% kobiet. Nasza czytelniczka Kasia nie zaznała wiele szczęścia w związkach. Jak przyznaje, ze swojej winy – nigdy nie potrafiła dochować wierności. Myślała, że wszystko się zmieni, gdy poznała Jacka. Niestety, szybko przekonała się, że nie potrafi wyrzec się starych nawyków. Czy w takiej sytuacji ślub w ogóle ma sens? A może zdrada kobiety wszystko przekreśla?

Nie mogę przestać zdradzać

Zdradzałam wszystkich moich facetów. Za 2 miesiące biorę ślub, nie sądzę by to się zmieniło. Niestety, nie potrafię wyznać Jackowi, że nie chcę tego małżeństwa. Boję się, że skrzywdzę go, jeśli wyznam mu prawdę. Z drugiej strony – wiem, że kiedy dowie się o jednej z moich zdrad, kompletnie się załamie. Wszyscy wiemy, jak jest traktowana zdrada kobiety w naszym społeczeństwie.

Kasia szybko przekonała się, że mężczyźni zwracają na nią uwagę. Już jako piętnastolatka przyciągała spojrzenia kolegów z osiedla i szkoły. Pierwszego chłopaka miała jeszcze w gimnazjum. Aż do dwudziestych piątych urodzin praktycznie przez cały czas była w związku. – Najczęściej był to któryś z kochanków, z którymi zdradzałam poprzednich chłopaków. Doszło do tego, że kiedy jakaś „życzliwa” koleżanka donosiła, że ta czy inna dziewczyna flirtowała z moim partnerem, przymykałam na to oko. 

Zdrada kobiety

Jednak wszyscy w końcu dowiadywali się o jej niewierności. Kończyło się wielką awanturą i rozstaniem. – Kiedy poznałam Jacka, od trzech lat nie byłam w stałym związku. Miałam 28 lat, niedługo miała mi stuknąć trzydziestka. 

 – Wydawało mi się, że przyszedł czas na ustatkowanie i ślub. Koleżanki zaręczały się, rodziły dzieci, a ja nadal byłam sama. Czasami myślałam, że to kara za wszystkie złamane serca. Jestem z Jackiem od czterech lat. Wytrzymałam w wierności całe dwa lata. Wcześniej zdradzałam partnerów po góra pół roku, dwa lata bez zdrady to absolutny rekord. Naprawdę go kocham i nie chcę, żeby cierpiał, ale zdrada kobiety to coś, czego żaden facet nie wybaczy. Kompletnie nie wiem, co mam robić…

Co powinna zrobić Kasia? Czy Jacek wybaczy jej zdrady, jeśli wyzna prawdę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zdrada kobiety
fot. unsplash.com Kleiton Silva

Kasia zdradzała wszystkich partnerów. Za 2 miesiące bierze ślub i boi się, że nie dochowa wierności przyszłemu mężowi.

Zdrada kobiety
fot. unsplash.com Abigail Keenan

Nasza czytelniczka obawia się, że ukochany kompletnie się załamie, kiedy dowie się o jej licznych zdradach.

Zdrada kobiety
fot. unsplash.com Sweet Ice Cream Photography

Ślub powinien być najpiękniejszym dniem w życiu kobiety. Jednak Kasia obawia się, że prędzej ucieknie sprzed ołtarza, niż wsunie na palec obrączkę.

Zdrada kobiety
fot. unsplash.com Hannah Busing

Jacek, narzeczony naszej czytelniczki, jest mężczyzną, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Mimo to potrafi powstrzymać się od zdradzania.

Zdrada kobiety
fot. unsplash.com Wilson Sánchez

Czy małżeństwo zbudowane na kłamstwie i niewierności w ogóle ma szansę przetrwać? Czy Kasia powinna odwołać uroczystość?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zdradziłam męża: Jak to naprawić i go odzyskać? Porady
  2. Zdrada żony. WIEMY jak ją wykryć i co zrobić dalej
  3. Zdrada – sygnały ostrzegawcze

 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNajgorsze hasła w 2018! „123456” ma aż 3 proc. internatów. Szok?
Następny artykułGdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.