Zdrowie uwielbianej na całym świecie aktorki po krótkiej chorobie uległo znacznemu pogorszeniu. Shelley Morrison zmarła w wieku 83 lat. Jej niespodziewane odejście pogrążyło w żałobie nie tylko rodzinę, ale też twórców i przyjaciół z serialu Will i Grace, który przyniósł jej największą popularność oraz wiernych i oddanych fanów.

Kultowa amerykańska aktorka serialowa i telewizyjna zmarła 1 grudnia 2019 roku w Los Angeles w Kalifornii. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza roli pokojówki Rosarii Salazar
w serialu Will i Grace, w którym grała przez 7 lat. Początkowo jej postać miała pojawić się tam w zaledwie kilku odcinkach. Fani pokochali ją na tyle mocno, że rola musiała zostać poszerzona.

Zdrowie aktorki uległo znacznemu pogorszeniu

Kobieta przez wiele lat cieszyła się świetnym stanem zdrowia i nic nie wskazywało na to, że po przebyciu krótkiej choroby, umrze z powodu niewydolności serca. Uwielbiana aktorka zmarła w jednym ze szpitali w Los Angeles, mając 83 lata.

Zdrowie
wikipedia.org

Kultowa bohaterka na przełomie lat 1999-2006 wystąpiła aż w 68 odcinkach uwielbianej produkcji. Oprócz tego regularnie występowała w sitcomie The Flying Nun. Jej talent aktorski mogliśmy dodtakowo podziwiać w operze mydlanej Szpital miejski.

Zdrowie Kadr z serialu Will i Grace[/caption]

Aktorka znanego serialu zmarła w wieku 83 lat. 

Zdrowie
twitter.com @DEADLINE

Aktorkę pożegnali znajomi z branży i przyjaciele z serialu. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Ślub znanego sportowca w Hiszpanii. Żoną została jego menadżerka
  3. 8-latek przyniósł zadanie domowe, które przerosło rodziców. Nikt nie wie, jak je rozwiązać
  4. Córka znanego piłkarza nie żyje. 2-latka odeszła nagle
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
Poprzedni artykułViki Gabor nie chodzi do szkoły? Od finału Eurowizji nie pojawiła się w niej „Nie mam na to jakoś czasu”
Następny artykułKsiądz napisał SMS do trzynastolatki. Myślał, że nikt się nie dowie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.