Zdrowie polskiej gwiazdy sportu stoi pod wielkim znakiem zapytania. Istnieje możliwość, że także ona stała się ofiarą koronawirusa. Kobieta ma zostać poddana wszelkim badaniom i testom w celu weryfikacji stanu jej zdrowia. 

Znana kickboxerka w ostatnim czasie dodała na swoim profilu wpis, którym pragnęła uświadamiać Polaków, w jak olbrzymim zagrożeniu jest nasze zdrowie. Każdy z nas może zostać zakażony, dlatego tak ważna jest prewencja i wzmożona ostrożność. Najbliższe dni są dla nas kluczowe i powinniśmy stosować się do wszelkich zaleceń specjalistów. 

Koronawirus zdominował wszystkie media

Koronawirus jest w ostatnim czasie głównym tematem na całym świecie. W mediach nieustannie aktualizowane są informacje na temat sytuacji w krajach na całym świecie. To pierwsze takie okoliczności od wielu lat, kiedy zdrowie wszystkich ludzi na świecie jest zagrożone. Z dnia na dzień rośnie liczba ofiar i osób zakażonych. Znana kickboxerka Agnieszka Rylik także znalazła się w kręgu osób podejrzanych o zakażenie koronawirusem.

Nie jest to pierwsza osoba publiczna, która być może jest ofiarą epidemii. Pierwszy przypadek obecności COVID-19 wśród osób publicznych został zarejestrowany w Australii. Stamtąd o swoim zakażeniu poinformował nas Tom Hanks, wraz ze swoją żoną. Obecnie kwarantanną objęta jest Sara Boruc wraz ze swoim mężem Arturem Borucem. 

  1. Anna Jantar zginęła 40 lat temu. Piosenkarka mogłaby wciąż żyć, gdyby nie nieszczęśliwy przypadek
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Telefon jest największym siedliskiem bakterii. Niemal nikt nie wie, jak poprawnie go wyczyścić, a to bardzo źle

Znana kickboxerka martwi się o swoje zdrowie

W piątek Agnieszka Rylik podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, na którym jest ona wraz ze szpitalnymi sanitariuszami. Kickboxerka w ostatnim czasie zauważyła u siebie niepokojące objawy, które mogą wskazywać na obecność wirusa. W związku z tym niezwłocznie została przetransportowana do najbliższego szpitala na oddział zakaźny. Rylik zrelacjonowała przebieg całej procedury, dodała nawet krótkie nagranie z drogi do szpitala. Agnieszka zdecydowała podzielić się ze swoimi fanami relacją z tych wydarzeń, aby uświadomić, że zakażenie wirusem może dotknąć każdego z nas. 

Gwiazda apelowała także, aby w miarę możliwości pozostać w domu i ograniczyć kontakt z innymi osobami. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, Agnieszka Włodarczyk zostawiła kilka słów wsparcia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

zdrowie
Screen z instagram.com/Agnieszka Rylik

Agnieszka Rylik martwi się o swoje zdrowie w związku z panującym koronawirusem. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Przecieram szlaki …

Post udostępniony przez Agnieszka Rylik (@agnieszka_rylik)

 

W ostatnim czasie poddała się testom na obecność COVID-19. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zadanie dla dzieci, którego dorośli nie są w stanie rozwiązać. Nieliczni wpadają na dobrą odpowiedź
  2. Koronawirus: ile wraca się do zdrowia po zakażeniu? Ekspert WHO wyjaśnia
  3. „Taniec z Gwiazdami” anulowany. Wiemy, kiedy wróci, wyjątkowa sytuacja spowodowana zagrożeniem

Źródło: pudelek.pl, instagram.com

Poprzedni artykułWiadomo, ile osób w Polsce naprawdę może mieć koronawirusa. Ekspert podał liczby
Następny artykułGwałtownemu wzrostowi cen w sklepach winni sami Polacy? ”Nawet na cenę nie patrzą”
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.