Zdrowie to największy skarb. Historia mężczyzny, który mimo aktywnego trybu życia, braku nałogów i dobrej kondycji organizmu zmarł, pokazuje, że narażony jest każdy z nas. Odchodząc, młody ojciec osierocił dwójkę dzieci. Jedno z nich ma zaledwie kilka dni.  
 
Pandemia koronawirusa dotyka coraz młodsze osoby. Choć jak powszechnie przyjęto, w największej grupie ryzyka znajdują się ludzie starsi oraz ci z przewlekłymi chorobami, COVID-19 atakuje, nie patrząc na wiek. Młody mężczyzna, którego zdrowie było w doskonałej formie, zmarł zaledwie kilka dni po tym, jak został ojcem. Ciężko uwierzyć w tę rodzinną tragedię. 
 
 
Młody mężczyzna zakażony koronawirusem
 
Młody mężczyzna zakażony koronawirusem miał zaledwie 27 lat. W rozmowie z brytyjskim dziennikiem jego matka przyznała, że syn nigdy nie palił, był wysportowany, energiczny i nie skarżył się na swoje zdrowie. Jak więc doszło do tragedii?
 
 
Pierwsze objawy koronawirusa pojawiły się u 27-letniego Thomasa Daviesa w zeszły piątek. Młodego mężczyznę po powrocie z pracy zaczął męczyć kaszel, miał zimne poty i bóle ciała. Kilka dni później jego zdrowie znacznie się poprawiło. Cała rodzina sądziła, że najgorsze już za nimi, niestety, bardzo się pomylili. 
  1. 28-letni mężczyzna zaraził się koronawirusem. Nagrał przejmujące wideo: „Prawdziwe piekło, nie do opisania”
  2. Kilka tysięcy emerytów dostanie dodatkowe pieniądze. Nieoczekiwany efekt
  3. Co się stanie, jeśli po Wielkanocy znikną wszystkie ograniczenia? Scenariusz budzi grozę

Walka o zdrowie

27-latek z Wielkiej Brytanii, któremu zaledwie kilka dni wcześniej urodził się drugi syn, w walce o swoje zdrowie postępował zgodnie z zaleceniami rządu dotyczącymi izolacji w domu. Niestety okazało się to niewystarczające. 

53-letnia matka Thomasa Daviesa, w rozmowie z brytyjską prasą przyznała, że ostatni raz rozmawiała z synem w środę. Wtedy właśnie wszyscy sądzili, że jego zdrowie powraca do normy. Niestety dzień później, w czwartek, 27-letnia partnerka mężczyzny znalazła go martwego w ich domu w Walii. 

– Kiedy przybyłam do szpitala, wszyscy byli w kombinezonach ochronnych. Nie mogłam go nawet dotknąć, nie pozwolono mi. Miał na twarzy plastikową torbę. To wszystko jest takie okrutne – zdradziła matka zmarłego mężczyzny w rozmowie z Daily Mail. 

Mężczyzna osierocił dwójkę dzieci, 4-letniego Dylana i 10-letniego Morgana. Partnerka zmarłego mężczyzny przez kolejne dwa tygodnie musi izolować się od swoich dzieci. Najprawdopodobniej nie będzie mogła również uczestniczyć w uroczystości pogrzebowej ukochanego. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zdrowie
Fot. Smart Eagles, Facebook

Mężczyzna, który zawsze dbał o swoje zdrowie, zaraził się koronawirusem. 27-latek zmarł 10 dni po tym, jak na świat przyszedł jego drugi syn. 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Nie żyje niemowlę zakażone koronawirusem. Pierwszy przypadek na świecie, łzy napływają do oczu
  3. Nie żyje Krzysztof Penderecki. Wybitny kompozytor miał 86 lat
  4. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną
  5. Pokazali wyjątkowe zdjęcia ze ślubu w czasie pandemii. „To nie jest ceremonia, jaką zaplanowaliśmy”
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: fakt.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.