Zdzisława Sośnicka dziś trzyma się z dala od fleszy aparatów i świateł sceny. To jednak wcale nie znaczy, że u piosenkarki źle się dzieje. Wręcz przeciwnie! Gwiazda ma 73 lata, a nadal zachwyca urodą i jest… zakochana! Gdzie – i z kim – spędza czas od zakończenia kariery?

Jej hity Aleja gwiazd i Odszedłeś nuciła cała Polska. Znajdowała się u szczytu popularności, kiedy niespodziewanie postanowiła porzucić kwitnącą karierę. Dlaczego zdobyła się na tak radykalny krok? Znamy prawdę o przyczynach tajemniczego zniknięcia artystki! Wyjawiamy, co uważa za swój największy sukces oraz czy udało jej się zrealizować jedno z najcenniejszych marzeń. Zdzisława Sośnicka dziś nie czuje się ani pokrzywdzona, ani zapomniana!

Zdzisława Sośnicka dziś: co robi?

Zdzisława Sośnicka w 1991 roku postanowiła na dobre zakończyć karierę piosenkarki. W jej biografii nie brakowało tak spektakularnych sukcesów, jak występy zagraniczne – śpiewała m.in. w Związku Radzieckim, a nawet Zachodniej Europie. Mimo tego stwierdziła, że przyszedł czas udać się na zasłużoną emeryturę.

Zdzisława Sośnicka dziś ma 73 lata i skupia się na prowadzeniu domu, pielęgnowaniu ogrodu i… miłości! Kiedy gwiazda miała zaledwie osiemnaście lat, poznała swojego męża i zarazem przyszłego menadżera, Jerzego Bajera. Jak podaje tygodnik Świat i Ludzie, artystka zakochała się w mężczyźnie od pierwszego wejrzenia. Do dziś powtarza, że nigdy nie zawiodła się na ukochanym. Uważa też, że udane życie osobiste to największy z jej sukcesów.

Po zejściu ze sceny Zdzisława postanowiła zająć się realizowaniem swoich innych pasji, wśród których są między innymi ogrodnictwo i podróże. Gwiazda i jej mąż rozpoczęli budowę wymarzonego domu pod Warszawą, oczywiście z uwzględnieniem miejsca dla ulubionych roślin. To dla nich prawdziwy azyl i ulubione miejsce! Zdzisława Sośnicka poprzestaje jedynie na gościnnych występach z okazji ważnych rocznic. Zdarza jej się także udzielać wywiadów.

Dlaczego Zdzisława Sośnicka porzuciła karierę?

Według ustaleń tygodnika Świat i Ludzie Zdzisława Sośnicka porzuciła karierę, ponieważ nie potrafiła pogodzić się ze zmianami, jakie zachodziły w przemyśle muzycznym po przemianach 1989 roku. Czuła się także zmęczona szybkim tempem życia i koniecznością spędzania wielu godzin w trasie.

– Miałam dosyć życia na walizkach i w hotelach. Ciągle w trasie. […] Postanowiłam zmienić swoje życie. Zaczęłam myśleć o realizacji marzeń. Jednym z nich był dom z ogrodem – wyjawiła w rozmowie z Świat i Ludzie.

Zdzisława Sośnicka dziś wiedzie szczęśliwe życie u boku ukochanego mężczyzny. To wspaniale, że koniec kariery stał się dla niej okazją, by rozpocząć całkiem nowy rozdział w swoim życiu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdzisława sośnicka dziś
fot. facebook.com Zdzisława Sośnicka

Zdzisława Sośnicka dziś nie bierze czynnego udziału w polskim show-biznesie.

zdzisława sośnicka dziś
fot. facebook.com Zdzisława Sośnicka

Piosenkarka od wielu lat poprzestaje na zajmowaniu się domem i podróżowaniu.

zdzisława sośnicka dziś
fot. facebook.com Zdzisława Sośnicka

Ogród to prawdziwe oczko w głowie Zdzisławy Sośnickiej.

zdzisława sośnicka dziś
fot. facebook.com Zdzisława Sośnicka

Zdzisława Sośnicka dziś cieszy się spokojną emeryturą u boku ukochanego męża Jerzego.

zdzisława sośnicka dziś
fot. facebook.com Zdzisława Sośnicka

Uwierzylibyście, że Zdzisława Sośnicka dziś ma już 73 lata?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dorota Szelągowska w pięknej stylizacji i perłach wygląda zjawiskowo. Fani: „Jak Marilyn Monroe”
  2. Jak się ubrać na ślub do kościoła? Najświeższe ślubne trendy
  3. Daniel Lewczuk był pierwszym mężem Magdy Mołek. Dlaczego ich drogi się rozeszły?
  4. Jak Anna Komorowska wyglądała w młodości? Pierwsza Dama na starych zdjęciach
  5. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? Czy zdradzał ją z jej największą rywalką?

źródło: tygodnik Świat i Ludzie

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.