Serial „Na Wspólnej” jest na antenie TVN od 2003 roku. Przetoczyło się przez niego wiele gwiazd, a jeszcze więcej dzięki niemu się wybiło. Produkcja stała się nieodłącznym elementem każdego wieczoru w typowym polskim domu, a Grażyna i Janusz z niecierpliwością czekają na to, co wydarzy się dalej. 

„Na Wspólnej” to kultowy serial, który jest już z nami blisko 15 lat. Przez te kilkanaście lat patrzyliśmy jak rodziny się powiększają, a aktorzy starzeją. Byliśmy świadkami wielu zwrotów akcji, które przyprawiały każdego o nieco podwyższone ciśnienie. Twórcy serialu pokusili się o zapodanie widzom sceny seksu rodem z filmu pornograficznego.

Sceny seksu grupowego

W najbliższych odcinakach serialu „Na Wspólnej” będziemy świadkami seksu grupowego. Serialowa Anna zwierzy się Ilonie z braku satysfakcji z życia seksualnego. Bohaterka wraz ze swoim mężem zaproszą Brzozowskich do siebie do domu. I tutaj zacznie się robić gorąco. Anna z mężem rozpoczną grę wstępną i bez skrępowania zaproszą do tego swoich przyjaciół. Niestety para po bezpośredniej propozycji seksu, opuści dom znajomych. Jednak Ilona nadal będzie chciała podjąć próbę urozmaicenia swojego życia łóżkowego i uda jej się przekonać męża. W następnym odcinku Brzozowski znowu się wycofa, ponieważ nie będzie mógł znieść widoku swojej żony w ramionach innego mężczyzny. Czy kontrowersyjny wątek ma zwiększyć oglądalność produkcji? Zapewne tak, w końcu w dzisiejszych czasach seks sprzedaje się najlepiej.

ZOBACZ TEŻ: Sparodiowali „Koronę Królów”. Ten HIT trzeba zobaczyć

 

https://www.instagram.com/p/BeI46IslHZA/?taken-by=nawspolnej_tvn

ładowanie...

Zobacz również