Connect with us

Showbiz

Że co!? Sceny SEKSU GRUPOWEGO w „Na Wspólnej”!

Opublikowane

-

Na wspólnej
WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

Serial „Na Wspólnej” jest na antenie TVN od 2003 roku. Przetoczyło się przez niego wiele gwiazd, a jeszcze więcej dzięki niemu się wybiło. Produkcja stała się nieodłącznym elementem każdego wieczoru w typowym polskim domu, a Grażyna i Janusz z niecierpliwością czekają na to, co wydarzy się dalej. 

„Na Wspólnej” to kultowy serial, który jest już z nami blisko 15 lat. Przez te kilkanaście lat patrzyliśmy jak rodziny się powiększają, a aktorzy starzeją. Byliśmy świadkami wielu zwrotów akcji, które przyprawiały każdego o nieco podwyższone ciśnienie. Twórcy serialu pokusili się o zapodanie widzom sceny seksu rodem z filmu pornograficznego.

Sceny seksu grupowego

W najbliższych odcinakach serialu „Na Wspólnej” będziemy świadkami seksu grupowego. Serialowa Anna zwierzy się Ilonie z braku satysfakcji z życia seksualnego. Bohaterka wraz ze swoim mężem zaproszą Brzozowskich do siebie do domu. I tutaj zacznie się robić gorąco. Anna z mężem rozpoczną grę wstępną i bez skrępowania zaproszą do tego swoich przyjaciół. Niestety para po bezpośredniej propozycji seksu, opuści dom znajomych. Jednak Ilona nadal będzie chciała podjąć próbę urozmaicenia swojego życia łóżkowego i uda jej się przekonać męża. W następnym odcinku Brzozowski znowu się wycofa, ponieważ nie będzie mógł znieść widoku swojej żony w ramionach innego mężczyzny. Czy kontrowersyjny wątek ma zwiększyć oglądalność produkcji? Zapewne tak, w końcu w dzisiejszych czasach seks sprzedaje się najlepiej.

ZOBACZ TEŻ: Sparodiowali „Koronę Królów”. Ten HIT trzeba zobaczyć

https://www.instagram.com/p/BeI46IslHZA/?taken-by=nawspolnej_tvn

WSTECZ1 z 4
Użyj ← → (przycisków), by przeglądać

komentarze

Showbiz

Nie jest dobrze. Koszmarne wiadomości o „Boczku” z Kiepskich

Opublikowane

-

Boczek z Kiepskich choroba

Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Opublikowane

-

Esmeralda Godlewska ciąża

To informacja z ostatniej chwili! Jedna ze śpiewających sióstr, Esmeralda Godlewska, pochwaliła się na swoim Instagramie zaskakującym zdjęciem.  (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie

Showbiz

70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Opublikowane

-

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, Józef Wojciechowski szykuje się do ślubu z 45 lat młodszą kochanką. (więcej…)

komentarze

Kontynuuj czytanie
Reklama

Grzejące tematy