Zęby gwiazd kiedyś i dziś. Mówi się, że uśmiech jest najlepszym makijażem kobiety. Braki w uzębieniu, krzywe czy niekoniecznie białe zęby mogą powodować duży dyskomfort. Wiele gwiazd miało kompleksy właśnie z tego powodu. Zobaczcie, jak zmieniły się zęby polskich celebrytów!

Najszybszym sposobem na uporanie się z problemem, dającym natychmiastowe efekty, są licówki. To rozwiązanie wiąże się jednak nie tylko z wysokimi kosztami zabiegu, ale również ze spiłowaniem własnych zębów. Niektórzy decydują się też na aparaty ortodontyczne. To znacznie mniej inwazyjna opcja, choć bolesna i uciążliwa. Zęby gwiazd kiedyś i dziś, gdy porówna się fotografie z różnych okresów życia celebryty, naprawdę mogą się od siebie różnić. Sprawdźcie, kto zdecydował się na poprawę swojego uśmiechu!

Zęby gwiazd kiedyś i dziś

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska nigdy nie ukrywała, że kiedyś ingerowała w swój wygląd. I nie chodzi tu tylko o uzębienie, które bez wątpienia dzisiaj zachwyca. Artystka pozbyła się charakterystycznej diastemy.

Maja Hirsch

Aktorka w przeszłości miała proste zęby, ale z widocznymi przerwami pomiędzy nimi. Z dalszym rozwojem swojej kariery postawiła na licówki. Choć poprzednie uzębienie nadawało jej uroku, to z nowym wygląda oszałamiająco.

Doda

Jeszcze niedawno media spekulowały, że Doda przedłużyła swoje zęby, aby wyglądały bardziej proporcjonalnie i estetycznie. Niektóre kolorowe czasopisma podawały, że artystka wydała na nowe uzębienie aż 60 tys. zł. Sama Doda jednak zaprzecza, jakoby cokolwiek robiła ze swoimi zębami. Zapewnia, że piękne zęby ma u niej większość rodziny, a ona nigdy nie ingerowała w swój zgryz. Wręcz odradza swoim koleżankom korzystania z licówek.

Joana Kulig 

Zęby gwiazd kiedyś i dziś. Joanna Kulig co prawda nie ma już diastemy, ale jej zgryz nadal nie jest idealny. To świetny przykład na to, że można mieć piękny uśmiech i być piękną aktorką, bez prostych zębów.

Małgorzata Kożuchowska

Niewielu wie, że Małgorzata Kożuchowska na początku swojej kariery miała krzywy zgryz. Dziś cieszy się idealnie prostymi, lśniącymi zębami. Czy to zasługa aparatu, czy licówek? To już słodka tajemnica aktorki, którą nigdy nie podzieliła się z mediami.

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec upiększa swój uśmiech licówkami, mimo że naturalnie również ma piękne zęby. Dzięki temu jednak jej uśmiech faktycznie nabrał wyrazu.

Wojciech Jagielski

Wojciech Jagielski wiele lat borykał się z problemem krzywego zgryzu. Ostatecznie założył stały aparat i wyprostował swoje zęby.

Zobacz zdjęcia:

Zęby gwiazd kiedyś i dziś
Youtube.com/serialecompl; Youtube.com/JastrzabPost

Maja Hirsch

zęby gwiazd kiedyś i dziś
Fot.Youtube.com/TheDodaOnline; Instagram.com/dodaqueen

Zęby gwiazd kiedyś i dziś czasem różnią się od siebie diametralnie. Myślicie, że Dorota Rabczewska zmieniała coś w swoim uzębieniu?

Zęby gwiazd kiedyś i dziś
Youtube.com/Kundel Bury; Youtube.com/Last Call With Carson Daly

Joanna Kulig