Zemsta na byłym chłopaku odbiła się na niewinnym zwierzaku. Do czego zdolna jest zdesperowana kobieta, która nie może pogodzić się z rozstaniem? Przypadek psa z Południowej Karoliny poruszył serca internautów z całego świata. Tego, jak wyglądał zwierzak, nie da opisać się słowami, a zdjęcia doprowadzają do łez. 

Mieszkanka Laurens Country, Elisabeth Lena James, rozstała się ze swoim chłopakiem, który miał psa o imieniu Champ. Mężczyzna powierzył opiekę nad czworonogiem byłej dziewczynie, która postanowiła wykorzystać psa, aby zemścić się na swoim byłym. Bez skrupułów pozbawiła psa podstawowych warunków do życia. Po niedługim czasie psina wyglądała jak sama skóra i kości. Wstrząsające zachowanie Elisabeth rozwścieczyło miliony. Zemsta okazała się tragiczna w skutkach.

Zemsta bywa bardzo gorzka

Wybawieniem dla czworonoga okazał się nieznajomy mężczyzna, który zgłosił przypadek do odpowiednich organów. Niedługo po tym pies znalazł się w bezpiecznym miejscu, gdzie udzielono mu odpowiedniej pomocy. Zemsta na chłopaku okazała się drogą za kratki. Kobieta została aresztowana za swoje przewinienie i oskarżona za znęcanie się nad zwierzęciem. Nieprawdopodobne było to, że gdy Champ zdychał z głodu, drugi pies Elisabeth miał się bardzo dobrze i niczego mu nie brakowało. Wybiórczość w tej sytuacji pokazuje, jak wielką nienawiścią kobieta pałała do byłego chłopaka. 

Niehumanitarne traktowanie zwierząt nie będzie akceptowane

Z zeznań osób zajmujących się sprawą wynika, że był skrajnie wychudzony, nie ważył nawet połowy wagi prawidłowej, a jego ciało było pokryte robakami. Champ był wycieńczony, a stan jego zdrowia bardzo ciężki. Reakcja przechodnia okazała się nieoceniona, ponieważ pies był na skraju wyczerpania. Zemsta, którą zaplanowała kobieta, mogła skończyć się dla niego tragicznie. Organizacja Rescuer Dogs Rock NYC otoczyła psa opieką. Zorganizowała zbiórkę funduszy na leczenie zagłodzonego psa, dzięki której zebrano spektakularną kwotę ponad 11 tysięcy dolarów. 

Tydzień po rozpoczęciu terapii lekarze mówili o zauważalnych efektach. Wola życia czworonoga pomagała w leczeniu, które wprowadzono. 12 października poinformowano o tym, że ciało Champa ma się już całkiem dobrze, a jego serce gotowe jest na przyjęcie nowych właścicieli. Pies stał się niesamowicie popularny w internecie, a lista potencjalnych rodzin adopcyjnych była bardzo długa. Pracownicy organizacji starannie dobrali tych, którzy zaopiekują się czworonogiem w odpowiedni sposób i pokażą psu świat, którego nie znał — dobry, ciepły i pozbawiony okrucieństwa.

Zobacz zdjęcia:

zemsta
funzoo.pl

Zemsta na chłopaku pretekstem do znęcania się nad psem.

zemsta
funzoo.pl

Skrajnie wychudzony, odwodniony i słaby Champ trafił w ręce lekarzy.

zemsta
funzoo.pl

Dziś ma kochający dom i wiele sił do zabaw. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka pitbulla zaczęła rodzić w samochodzie. Gdy właściciel się zorientował, wyrzucił ją z auta
  2. Ciężarna suczka była głodzona przez właściciela. Gdy urodziła szczeniaki, wyrzucił ją i pieski na bruk
  3. Chihuahua obronił kobietę przed porwaniem. Przypłacił to życiem
  4. Mężczyzna zrobił kotom czapeczki z ich własnej sierści! Nietypowy pomysł podbija sieć
  5. Jak uspokoić psa podczas burzy? 6 wskazówek, które pomogą tobie i pupilowi

Źródło: funzoo.pl

Poprzedni artykułModelka pokazała naturalne zdjęcie piersi podczas ciąży. Fanki dziękują jej w komentarzach
Następny artykułAgnieszka Kaczorowska pokazała córkę. Jej wzruszające słowa rozczuliły fanów
Redaktorka działu Zwierzęta w Lelum.pl. Absolwentka kierunku logopedia ogólna i kliniczna na Uniwersytecie Warszawskim. Uczennica i logopeda w Szkole Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Od kilkunastu lat śpiewa jazz, poezję śpiewaną i piosenkę aktorską. Oczkiem w głowie są jej trzy psy, dzięki którym zainteresowała się tematem behawioryzmu. Uwielbia mazurskie tereny oglądane z grzbietu konia.