Według TVP „Korona Królów” to świetny serial, według internetów… troszeczkę mniej. Pojawiły się tysiące komentarzy i artykułów wyśmiewających i wytykających serialowi niedociągnięcie i błędy historyczne. Przeczytać mogliśmy również opinie, że to właściwie średniowieczy „Klan”, a także, że Polska nie jest jeszcze gotowa na serial opowiadający o czasach średniowiecznych, o czym zresztą przekonaliśmy się wielokrotnie. Telewizja Polska postanowiła wywołać na swoim profilu szczerą dyskusje na temat „Korony Królów”. Ale coś chyba poszło nie tak… 

„Korona Królów” to niezwykle ciekawy temat, jeżeli jeszcze nie widzieliście żadnego odcinka, a zdarza wam się oglądać seriale kostiumowe – koniecznie zobaczcie! Wyrobicie sobie swoje zdanie, być może zostaniecie wiernymi fanami? Nie mogliśmy jednak wyjść z zadumy, w jaki sposób Telewizja Polska postanowiła przykryć nieprzychylne komentarze. Efekt? Cudowny 🙂

Na oficjalnym profilu serialu znalazło się zaskakująco dużo identycznych komentarzy, było ich w sumie kilkaset  🙂 Widocznie ich autorzy mają takie same przemyślenia… dosłownie 🙂 Mamy dla was kilka przykładów:

Dawid, Johnes, Karolina, Karo, Paweł, Dawid, Damian, Jacek, Marcin, Wiktor, a nawet kilka osób z zagranicy uważa, że serial powinien trwać 45 minut, a fani Gry o Tron powinni zastanowić się nad swoim ukochanym serialem historycznym, w którym występują smoki. 

ZOBACZ TEŻ: Zbierają firanki i koce na kostiumy dla aktorów nowej polskiej produkcji!

Boty wspierają serial?

https://www.facebook.com/typowyMichno/posts/10208682944109623

TVP postanowiło odciąć się od swoich „fanów” i zasugerować, że ktoś wykupił złośliwego BOTA, by ten dodawał te same komentarze:

korona królów

 

Jaka jest prawda? Trudno powiedzieć. Znamy wszakże wiele przypadków płacenia przez różnego rodzaje firmy za pozytywne komentarze o ich produktach. Nie jest więc niemożliwe, aby TVP zrobiło podobnie.

Źródło: aszdziennik.pl

ZOBACZ TEZ: Internet rozpalony do czerwoności! BRUTALNY atak Linkiewicz na Maffashion