Zenek Martyniuk znalazł się w bardzo niekomfortowej sytuacji. Wygląda na to, że przed królem disco-polo czeka trudny czas. Klamka już zapadła, Zenek i jego rodzina nie mają nic do gadania.

Zenek Martyniuk i jego rodzina znaleźli się w bardzo ciężkiej sytuacji. Fani trzymali kciuki za powodzenie sprawy, ale jak widać na daremno. Dramatyczne wieści obiegły media.

Zenek Martyniuk nie będzie mógł się widywać z wnuczką?

Klamka zapadła. Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną kilka tygodni temu. To wydarzenie rozpoczęło serię dramatycznych wydarzeń w życiu Martyniuków. Ewelina postarała się o prawne ograniczenie kontaktów swojej córeczki Laury z dziadkami, poza tym chce odciąć się od rodziny byłego męża. Podobno odesłała wszystkie prezenty, jakie otrzymała od bliskich Daniela.

Jak podaje Pudelek, sąd przystał na oczekiwania 21-latki, ograniczając widzenie się małej Laury z Martyniukami do trzech godzin w miesiącu. Spotkania mają odbywać się w domu rodzinnym Eweliny. Sam Zenek unika wypowiedzi w mediach na ten temat, w przeciwieństwie do jego żony Danuty, która zapowiedziała, że będzie odwoływać się od tej decyzji sądu:

Będziemy się odwoływać od decyzji sądu. Trzy godziny w miesiącu i to jeszcze w domu u rodziców naszej byłej synowej to za mało i za krótko, tym bardziej że musimy jechać do Russocic ponad 400 kilometrów. A co jak dziecko będzie akurat spało? – powiedziała Danuta reporterom Super Expressu. 

  1. Masz konto w banku? Przygotuj się na najgorsze, TVN przekazało pilne wiadomości
  2. PKO BP niespodziewanie wprowadza ważne zmiany. Pojawiła się całkowicie nowa funkcja
  3. Fani „M jak miłość” zdruzgotani. Media przekazały tragiczne wieści z planu, niestety 

Zenek Martyniuk nabrał wody w usta

O konflikcie z byłą synową najchętniej wypowiada się Danuta, która kierowała publicznie niepochlebne słowa w stronę Eweliny, mimo że synowa prosiła ją, by sprawa nie odbyła się bez  rozgłosu. Żona Martyniuka nie przejmuje się jednak prośbami byłej synowej i pragnie zrobić wszystko by odzyskać kontakt z wnuczką.

Sam Zenek zdaje się jednak dystansować od sprawy. Nie komentuje decyzji byłej synowej ani swojego syna. Być może nie chce się włączać w konflikt publicznie, by nie wpłynęło to na jego karierę zawodową. Mimo tego wojna medialna Martyniuków trwa i nie wygląda na to, by szybko miała się zakończyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZENEK MARTYNIUK
Fot. TRICOLORS/EAST

Danusia postanowiła użyć mediów do walki o wnuczkę.

zenek martyniuk
PHOTO: PIOTR GRZYBOWSKI/SE 

Ewelina i Daniel byli małżeństwem niespełna dwa lata.

zenek martyniuk
Fot. TOMASZ MATUSZKIEWICZ / SUPER EXPRESS EA

Zenek unika publicznych wypowiedzi na temat sytuacji rodzinnej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Druga ofiara żywiołu na południu Polski, właśnie poinformowano. Sytuacja jest poważna
  2. Krzysztof Jackowski ujrzał wielki dramat. „Jak w stanie wojennym. Granice będą zamknięte”
  3. Gigantyczne zamiany w Kodeksie pracy. Od nowego roku wszystko ma się zmienić
  4. Szczere wyznanie mężczyzn-ginekologów. Powiedzieli, o czym myślą, gdy wykonują ci badanie
  5. Wielka wpadka w „Tańcu z Gwiazdami”. Wszystko poszło na żywo, widzowie złapali się za głowę
  6. Prastary przepis na racuchy. Robiły je nasze prababcie, w niektórych domach jest przekazywany z pokolenia na pokolenie

Źródło: pudelek.pl, Super Express

Poprzedni artykułKoszmar powraca. Limity osób na weselach, w kościele i na siłowni. Wszędzie obowiązkowe maseczki i dezynfekcja
Następny artykułTVN przekazał druzgocące informacje. Walczyli o jego życie do końca, zmarł w szpitalu
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl