Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość. Niestety, nic nie da się zrobić
Kinga Majewska
Kinga Majewska 07.06.2020 13:41

Zenek Martyniuk otrzymał smutną wiadomość. Niestety, nic nie da się zrobić

zenek martyniuk
Fot. TOMASZ MATUSZKIEWICZ / SUPER EXPRESS EA

Zenek Martyniuk otrzymał kolejną bardzo smutną wiadomość. Gwiazda disco polo nie ma wpływu na to, co wkrótce się wydarzy. Wszyscy są zawiedzeni tym, co się stało. Decyzja jest nieodwołalna.

Zenek Martyniuk nie ma ostatnio dobrej passy. Najpierw artysta musiał zmagać się z niesfornym synem oraz jego problemami z używkami, a teraz otrzymał kolejne, smutne wieści. Wokalista znalazł się w trudnej sytuacji – już nic nie da się zrobić. Wszystko to przez epidemię koronawirusa w Polsce.

Zenek Martyniuk ma złą passę

Zenek Martyniuk to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Król disco polo boryka się jednak ostatnio z wieloma problemami. Niedawno informowaliśmy o kłopotach jego syna, a gwiazdor otrzymał kolejną złą wiadomość.

Okazuje się, że Dni Braniewa, na których w tym roku miał wystąpić, zostały odwołane. Co roku w Amfiteatrze Miejskim pojawiają się znane nazwiska, lecz w tym roku to nie nastąpi. Burmistrz miasta obiecał jednak, że jeżeli sytuacja na to pozwoli, Zenek Martyniuk pojawi się w Braniewie dopiero w 2021 roku.

  1. Natalia Kukulska dostała wstrząsającą wiadomość. Dotyczy śmierci jej mamy
  2. Ile lat ma Magda Gessler? Możesz być mocno zdziwiony, szczęka opada do samej ziemi
  3. W polskiej blond piękności kochali się wszyscy. Jej życie nie było kolorowe, dziś mało kto o niej pamięta

Koronawirus zbiera żniwa

Jak podaje Radio Eska, Tomasz Sielicki, burmistrz Braniewa podjął taką decyzję w obawie o bezpieczeństwo nie tylko mieszkańców, ale również zaproszonych gwiazd. Polityk twierdzi również, że ludzie nie mają nastroju do zabawy. Zenek Martyniuk wystąpi tam za rok.

-Chyba nawet nie ma obecnie atmosfery do świętowania i zabawy. Przedsiębiorcy i mieszkańcy borykają się z różnymi problemami wynikającymi z panującej pandemii, a budżety samorządów są mocno uszczuplone i trzeba minimalizować wydatki – powiedział Sielicki.

Choć imprezy masowe w plenerze mogą być realizowane w nowym reżimie sanitarnym i przy określonych zasadach, wielu organizatorów nadal się na to nie decyduje. Odwołanie dawno zaplanowanych imprez to duża strata finansowa dla Zenona Martynika i innych gwiazd.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zenek martyniuk

Zenek Martyniuk ma złą passę.

Zenek Martyniuk

Dni Braniewa, na których miał wystąpić, zostały odwołane.

zenek martyniuk

Dodatkowo jego syn ciągle przysparza mu kłopotów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Danuta Holecka – jakie wykształcenie ma naprawdę? Ujawniamy kulisy sławy najbardziej kontrowersyjnej dziennikarki dzisiejszych czasów
  2. Stało się, żywioł uderzył bez litości. Straty mogą być ogromne, porażające wiadomości obiegły światowe media
  3. Niewyobrażalna tragedia, nie żyje noworodek. Prokuratura przeprowadzi sekcję zwłok
  4. Pamiętacie Wójtową z „Rancza”? Dziś wygląda zupełnie inaczej, ciężko ją poznać
  5. Małgorzata Kożuchowska zawsze miała jedno marzenie. Niestety, straciła nadzieję, że kiedykolwiek się spełni
  6. Władze podjęły nagłą decyzję, wracają niektóre obostrzenia. Powodem jest nowe ognisko koronawirusa w szpitalu w Sieradzu

Źródło: eska.pl