Zenek Martyniuk przeżywa prawdziwy dramat. Popularny gwiazdor muzyki disco-polo otwarcie przyznał, że jest już bezradny i nie ma siły. Podobnie twierdzi jego żona Danuta. Para stosowała wszelkich środków oraz zaleceń, ale nic to nie dało. Artysta toczy naprawdę nierówną walkę i nie zapowiada się, żeby nadeszła jakakolwiek zmiana.

Kiedy Zenek Martyniuk dochodzi do głosu, uważnie słucha cała Polska. Popularny artysta cieszy się ogromną sympatią swoich fanów. Niestety nie zawsze są to pocieszne słowa. Piosenkarz przyznał, że nie ma już sił. Wraz z żoną próbowali wielu sposobów, jednak ich trud poszedł na marne.

Zenek Martyniuk przeżywa prawdziwy dramat

Król disco-polo wraz z żoną otwarcie przyznali, że nie mają już sił na to co wyprawia ich syn Daniel. Para jest bezradna i mimo tego, że próbowali już wielu sposobów, aby dotrzeć do rozumu potomka, niestety nic to nie dało. Danuta Martyniuk dotychczas broniła wszystkie występki syna, jednak tym razem było inaczej. 

Rodzice Daniela powiedzieli, że są bezsilni. Na łamach Twojego Imperium przyznali, że syn nie pracuje, przestał interesować się rodziną – żoną Eweliną i córką Laurą, a do tego coraz częściej sięga po alkohol:

– Daniel nas w ogóle nie słucha. Tłumaczyłem mu wiele razy, jak się zachowywać i jak żyć, ale ciągle jest to samo. Rozmawialiśmy o odpowiedzialności i obowiązkach, szczególnie tych, jakie ma wobec swej córki Laury. Niestety, niczego to nie zmieniło. Nie wiem, co dzieje się z tym chłopakiem – mówi Zenek.

  1. Trwa ogromna akcja na południu Polski. Zablokowany ruch, mnóstwo policji, wszystko przeszukują
  2. Opole 2020. Cała prawda o wynikach oglądalności. Czy tłumy na widowni były przekłamane?

Daniel Martyniuk ponownie na radarze mediów

Niedawno całkiem głośno zrobiło się o relacji Daniela Martyniuka z jego byłą dziewczyną Faustyną, z którą zerwał tuż przed ślubem z Eweliną. Matka Daniela Danuta nie mogła uwierzyć, że syn odszedł do żony i uciekł do kochanki

Zenek Martyniuk nie wytrzymał i w ostrych słowach wypowiedział się na temat syna:

– Oboje z żoną mamy też dość nagonki na niego. Przypominam, że Daniel Martyniuk jest osobą prywatną. Media rozpisując się o nim, robią krzywdę nie tylko Danielowi i jego żonie, ale przede wszystkim nam – tłumaczył w rozmowie z tygodnikiem piosenkarz.

Daniel Martyniuk wiele razy łamał prawo i robiło się o nim naprawdę głośno. Trudno się dziwić rodzicom, że są już tym wszystkim zmęczeni.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zenek martyniuk
Fot. TOMASZ MATUSZKIEWICZ / SUPER EXPRESS EA

Zenek Martyniuk przyznał, że przeżywa prawdziwy dramat.

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Artysta wraz z żoną próbowali wielu rzeczy, by powstrzymać syna przed popełnianiem kolejnych głupstw. Niestety ich trud poszedł na marne.

Zenek Martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk

Daniel Martyniuk znów dał o sobie znać. Media donoszą, że był widziany z kochanką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katastrofalne wieści dla seniorów. Rząd oficjalnie wycofuje się z obiecanej podwyżki emerytur
  2. Magda Gessler w niebezpieczeństwie? Jest nagranie. Fani boją się o swoją idolkę
  3. Wielka wpadka TVP. Widzowie nie wierzyli w słowa dziennikarki, porażka?
  4. Dowiedział się o romansie żony. Z zemstą poczekał do jej urodzin, upokorzył ją w najgorszy możliwy sposób
  5. Nie żyje jeden z najwspanialszych Polaków. Media właśnie przekazały dramatyczną wiadomość
  6. Ukisiła ogórki z koprem, ale nie zwyczajnym. Uzyskała niesamowity, anyżkowy posmak, teraz już zawsze tak robi

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułWłączyła laptopa, po chwili już nie żyła. Jej ciało znalazł mąż
Następny artykułKatarzyna Skrzynecka nie wytrzymała. Prosto do kamery pokazała gest, którego nikt się nie spodziewał
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl