Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zenek Martyniuk przyznał się podczas wywiadu, czego nie robi już od 10 lat. Jego fani zdębieli
Karol Osiński
Karol Osiński 12.01.2021 20:28

Zenek Martyniuk przyznał się podczas wywiadu, czego nie robi już od 10 lat. Jego fani zdębieli

Zenek Martyniuk
fot. MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Niekwestionowana gwiazda i jeden z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo Zenek Martyniuk udzielił bardzo interesującego wywiadu. Zdradził w nim kilka ciekawostek ze swojego życia. Powiedział m.in. o swojej największej słabości, oraz czego nie robił już od dziesięciu lat. Dla wielu fanów może to być szok.

Zenek Martyniuk jest jednym z fenomenów polskiej sceny disco polo. Jak przystało na gwiazdę w każdym z wywiadów zachowuje pełną powagę i klasę. Tym razem nie było inaczej, jednak postanowił udzielić nieco więcej informacji na temat swojej prywatności.

Zenek Martyniuk o swoich słabościach i mocnych stronach

W najnowszym wywiadzie dla Dobrego Tygodnia Zenek Martyniuk opowiedział wiele ciekawostek, które bez wątpienia zadziwią niejednego fana jego twórczości. Mówił w nim m.in. o swojej rodzinie, wierze w Boga, a także dodał kilka słów na temat rozwodu swojego syna Daniela.

Jednak fanów bez wątpienia zszokuje fakt, że gwiazdor disco polo od ponad dziesięciu lat nie pije alkoholu. Niestety, jak każdy człowiek posiada także swoje wady. Jedną z nich jest palenie papierosów, do którego autor hitu Przez twe oczy zielone się przyznaje. Niegdyś w wywiadzie dla Faktu opowiedział o trybie swojego życia, który wiąże się z abstynencją.

– Nasza praca wiąże się głównie z podróżowaniem. Czas spędzamy w samochodzie, na scenie i hotelach. Czasami gramy w klubach, gdzie jest gorąco i nie ma klimatyzacji… Wiadomo, że taki tryb życia do higienicznych nie należy. Choć można się przyzwyczaić, coś trzeba było zmienić – mówił Zenek Martyniuk dla Faktu.

Gwiazdor ma naprawdę wielkie serce. Udowodnił to podczas rozmowy z Miejscówa na weekend na platformie YouTube. Przy okazji wywiadu dla Dobrego Tygodnia piosenkarz wyraził swoje zadowolenie z poukładanych spraw swojego syna Daniela z byłą małżonką Eweliną. Przypomnijmy, że latem zeszłego roku para się rozwiodła.

Widzę, że wszystko jest na dobrej drodze. Daniel i Ewelina są po rozwodzie, ale doszli do porozumienia. Cieszy mnie to. Staram się nie wtrącać w ich sprawy, bo to ich życie – mówił Zenek Martyniuk.

Zenek Martyniuk o relacjach ze swoją małżonką

Gwiazdor disco polo jest ze swoją małżonką Danutą już od ponad 30 lat i stanowią naprawdę udane i szczęśliwe małżeństwo. Muzyk jest bardzo zadowolony ze swojego wyboru, czego nie krył przy okazji wywiadu dla Dobrego Tygodnia. Jednak czasami zdarzają się im drobne sprzeczki.

Oczywiście czasem się kłócimy. (…) Takie drobne sprzeczki, w sumie o nic – powiedział Zenek Martyniuk.

O Danucie Martyniuk do niedawna nie było bardzo głośno. Jakiś czas temu pisaliśmy o jej wykształceniu. Jakiś czas temu zasłynęła głównie z obrony swojego syna podczas sprawy rozwodowej z byłą synową. Dzisiaj kontakty z Eweliną ma zdecydowanie lepsze. Zenek Martyniuk pojawił się niegdyś w programie Sprawa dla reportera, gdzie opowiedział o swojej przeszłości.

Zobacz zdjęcia:

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk zdradził, że od ponad 10 lat nie pije alkoholu.

Zenek Martyniuk

Jedyną słabością piosenkarza są papierosy, do których nie boi się przyznać.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: muzyka.interia.pl