Zenek Martyniuk ostatnio zagościł na Wakacyjnej Trasie Dwójki. Podczas jednego z koncertów na scenie dołączyła do niego Edyta Górniak. W internecie zrobiło się głośno o ich potencjalnej współpracy. Zenek postanowił się wypowiedzieć w tej kwestii. Czy fani poczują się zawiedzeni?

Zenek Martyniuk i jego kariera kwitnie. Widocznie mu się powodzi, bo piosenkarz pokazał się ostatnio ze swoim nowym mercedesem za ogromną cenę. Nieustannie można zobaczyć go w trasie i w telewizji. Ostatnio wystąpił razem z Edytą Górniak. Czy artyści planują jakąś współpracę?

Zenek Martyniuk i występ z Edytą Górniak

Po ostatnim występie na Wakacyjnej Trasie Dwójki o tej parze zrobiło się głośno. Piosenkarka dołączyła na scenie do króla disco-polo, tańczyła w rytm jego muzyki oraz pokazywała serduszko z dłoni. To wydarzenie wywołało prawdziwą falę komentarzy. Czy możemy spodziewać się ich wspólnej płyty?

— Myślę, że moglibyśmy razem nagrać piosenkę. Chętnie się za to wezmę i napiszę tekst. Ja Edytę wprost uwielbiam — mówi Martyniuk w wywiadzie dla Faktu.

Jak donosi jastrzabpost.pl TVP mocno nalegało na stworzenie duetu, który miałby być wielkim ukoronowaniem całej trasy. Jednak popularna wokalistka jest teraz bardziej zajęta promowaniem swojego nowego albumu, który promowała m.in. na Instagramie.

Czy finalnie dojdzie do tej współpracy? Ostatnio czytelnicy Rewii zasugerowali się doniesieniami o planach TVP i zdążyli się ucieszyć na wspólny projekt.

  1. Skandal z Kinga Dudą. Kancelaria prezydenta musiała zareagować
  2. Lidl ma najnowszą propozycję tuż przed wakacyjnym weekendem. Będzie rozdawał napoje procentowe za darmo

Król disco polo o współpracy

Niestety, lider zespołu Akcent nie miał dla fanów zbyt dobrych wieści. Mocno zdementował plotki o utworzeniu rzekomego duetu z Edytą Górniak.

— Ja o niczym nie wiem. Nie planuję żadnego projektu z Edytą Górniak i jestem zaskoczony pytaniem o naszą współpracę — stanowczo mówi dla rozmowy z plotkiem.pl.

Był bardzo zdziwiony, że padło takie pytanie, ponieważ realnie nie miał w planach żadnych wspólnych występów ani płyt.

Jesteście zawiedzeni?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zenek Martyniuk
fot. screen z youtube.com/Music4Ever2012

Artystka dołączyła do Zenka podczas występu.

Zenek Martyniuk
fot. instagram.com/edytagorniak

Wokalistka zaprezentowała piosenkę z nowego albumu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromny smutek. Nie żyje Paulina Socha
  2. Łukasz Szumowski: „Ludzie nie tyle, co zaczęli zarażać się na ulicy, co na imprezach”
  3. Od soboty nowe ograniczenia dla Polaków. Ministerstwo zaktualizowało listę ograniczeń
  4. Co naprawdę stało się podczas pogrzebu Woźniak-Staraka? Sprawa zupełnie zmieniła obrót, ujawniono nowe informacje
  5. Jutro w Lidlu będą długie kolejki. Sieć za darmo rozdaje uwielbiany produkt, jest tylko jeden warunek

Źródło: fakt.pl, plotek.pl, jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułMateusz: „Mam 32-letnią żonę, 6-letniego syna i piękną 19-letnią kochankę. Pomaga nam w opiece nad synem, raj”
Następny artykułTragiczna wiadomość, nie żyje miliarder. Zostawił po sobie prawdziwą fortunę
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.