Zenek Martyniuk, to niepodważalny król disco polo, a media nie raz rozpisywały się nad gażami, jakie otrzymuje za swoje występy. Jak się okazuje, artysta nie lubi odmawiać sobie przyjemności. Ujawniono, jak mieszka ulubieniec wielu Polaków. Dom Zenka Martyniuka opływa w luksusy, nie brakuje w nim niczego. Wokalista Akcentu przesadził z przepychem? Zobaczcie sami.

Zenek Martyniuk lubi otaczać się drogimi rzeczami. Niedawno kupił sobie nowe auto, a jego cena powaliła nas na kolana. Tym razem muzyk postanowił pochwalić się swoją posiadłością. Co o niej uważacie?

Zenek Martyniuk pokazuje jak mieszka

Już dobre kilkanaście lat temu muzyk wyprowadził się z wynajmowanego mieszkania i przeszedł na swoje. Kupił dom w Grabówce, niedaleko Białegostoku, z którego pochodzi.

W popularnym programie TVP Pytanie na śniadanie, artysta oprowadzał reportera po swoich czterech kątach, a widzowie mogli zajrzeć w każdy kąt. Wszystkie pomieszczenia robią naprawdę duże wrażenie.

  1. Małgorzata Kożuchowska wyjawiła prawdę o mężu. Fani zdębieli, gdy usłyszeli jej słowa
  2. Podwyżki dla posłów, ale nie dla Polaków? Rząd zdecydował, wszystko jest już jasne

Posiadłość króla disco polo robi wrażenie

Cały dom, licząc garaż, ma 230 metrów kwadratowych powierzchni. Dla wielu Polaków to ogromny metraż, o którym mogą co najwyżej pomarzyć. Tymczasem dla Zenka Martyniuka to średnio. Ani nie za mało, ani nie za dużo.

W jego dużym domu znajduje się duża jadalnia z długim stołem oraz jasnymi krzesłami. Nad wszystkim wiszą lampy. To pomieszczenie jest połączone z kuchnią w jasnych kolorach. W salonie centralne miejsce zajmuje czarny kominek, a obok widać luksusowy telewizor. W sypialni natomiast rzucają się w oczy ekstrawaganckie lampy z piórami.

Myślicie, że przesadził?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zenek martyniuk
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, youtube.com/TVP VOD

Centralną częścią salonu jest kominek.

Zenek Martyniuk
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, youtube.com/TVP VOD

Lampa z piórami robi największe wrażenie.

Zenek Martyniuk
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”, youtube.com/TVP VOD

W domu naprawdę niczego nie brakuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVN pilnie informuje, zapadła nagła decyzja. Zakaz uderzy w wielu Polaków
  2. Natasza Urbańska bez stanika. Zdjęcie trafiło do sieci, prawda wyszła na jaw
  3. Decyzja właśnie zapadła. Chodzi o ogromne podwyżki dla polityków i wypłatę dla Pierwszej Damy
  4. Agnieszka Chylińska ukrywała prawdę latami. Dopiero teraz zdobyła się na wyznanie, aż ciężko uwierzyć
  5. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie

Źródła: plejada.pl, pytanienasniadanie.pl, plotek.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl