Zenek Martyniuk podjechał kultowym kabrioletem marki Mercedes na peron stacji kolejowej. Co ciekawe artysta trzymał w dłoniach bukiet pięknych czerwonych róż, które najprawdopodobniej były przeznaczone dla kobiety wsiadającej do pociągu. Niestety Zenek nie zdążył przed odjazdem pojazdu, a co więcej, nie była to jego żona Danuta. O co chodzi? Otóż jest to zapowiedź nowego teledysku grupy Akcent, którego całość pojawi się już 28 listopada 2020 roku.

Na oficjalnym kanale grupy Akcent na platformie YouTube pojawiła się 45-sekundowa zapowiedź teledysku do piosenki pt. Nie wolno zabić tej miłości, którą Zenek miał już przyjemność zaśpiewać podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Już wtedy fani oszaleli na punkcie nowego hitu. Czekacie na całość?

Zenek Martyniuk – Nie wolno zabić tej miłości teledysk

Tajemnicza kobieta w czarnej kurteczce, czerwonej spódniczce i czarnych szpilkach wsiada do wagonu przy peronie stacji kolejowej. Za chwilę pod stację podjeżdża kabriolet marki Mercedes, z którego wysiada nie kto inny, jak Zenek Martyniuk.

Ubrany w skórzaną kurtkę we wzory, którymi są cętki jaguara piosenkarz biegnie w stronę odjeżdżającego pociągu z bukietem róż, jednak nie nadąża, by wręczyć go kobiecie. Tak rozpoczyna się zapowiedź nadchodzącego teledysku grupy Akcent do piosenki pt. Nie wolno zabić tej miłości.

W dalszej części zapowiedzi teledysku Zenek siedzi przy fortepianie, na którym leżą niewręczone wcześniej róże. Chwilę później widać parę kroczącą przez korytarz zadaszonego ogródka.

To nie pierwszy raz, kiedy fani mają przyjemność usłyszeć nową piosenkę zespołu Akcent. Po raz pierwszy zaprezentowali ją podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki pod koniec sierpnia br. Już podczas koncertu dało się poznać, że fani oszaleją na jej punkcie.

  1. Media obiegła najtragiczniejsza wiadomość. Nie żyje kultowy aktor, miał tylko 47 lat
  2. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło. Ogromna zmiana obowiązuje od dzisiaj, chodzi o wizyty u lekarzy
  3. Wszystko jasne. Minister Zdrowia ujawnił, jak będzie wyglądało Boże Narodzenie 2020. Polki nie będą zadowolone

Czy wersy w piosence są kierowane do Daniela Martyniuka?

Daniel Martyniuk w ostatnich miesiącach stał się bohaterem wielu skandali. Jego rozgłos rozpoczął ślub, a następnie rozwód, o którym zrobiło się bardzo głośno. Nie da się ukryć, że przez ostatni czas sprawił wiele problemów sobie i swoim rodzicom.

Daniel nie stroni od hulaszczego trybu życia, czym bardzo często chwali się w mediach społecznościowych. Zenek Martyniuk przez długi czas nie komentował wybryków swojego syna, jednak po jakimś czasie zabrał głos. Teraz fani twierdzą, że mógł odnieść się od jego problemów właśnie w najnowszej piosence.

– Nie wolno zabić tej miłości. Chociaż spalisz mosty, ona żyje w nas. Nie wolno nigdy bez litości spalić tej miłości, która żyje w nas. Nie wolno zabić tej miłości. Niechaj trwa – tak brzmi część najnowszej piosenki grupy Akcent.

Nie wiadomo, czy jest to bezpośrednie odniesienie do syna i jego miłosnych problemów, jednak pojawia się wiele głosów, jakoby tak właśnie było. A co wy myślicie na ten temat?

Artykuł w aktualizacji. Więcej wkrótce.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

W sieci pojawiła się zapowiedź najnowszego teledysku do piosenki grupy Akcent pt. Nie wolno zabić tej miłości.

fot. Piotr Molecki/East News

Zenek Martyniuk miał przyjemność zaprezentować swój najnowszy hit już w październiku podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki.

zenek martyniuk
fot. www.instagram.com/daniel.martyniuk.89

Wielu ludzi twierdzi, że część piosenki jest zadedykowana jego synowi Danielowi i towarzyszącym mu od dłuższego czasu problemom.

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Pilny komunikat wodociągów. Dodają podchloryn sodu do wody. Badania wykryły bakterie coli
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Natalia Siwiec wpadła na imprezę, a ludzie wprost osłupieli. Wszyscy patrzyli tylko na jej stopy
  4. Kazała mężowi współżyć z inną kobietą. Powód rozbija serce na milion kawałków, istny koszmar
  5. 63-letnia Ewa Kasprzyk przekazała wspaniałą nowinę. Aktorka się zaręczyła „Zastanawiałam się, czy powiedzieć, ale powiem”
  6. Bichon frise był świeżo po wizycie u fryzjera. Właścicielka zamarła, gdy zobaczyła, że pies jest cały niebieski
  7. Z ostatniej chwili. Reprezentant Polski kończy karierę. Był wielką legendą, dziękujemy za wszystko

Źródło: msn.com

Poprzedni artykułKobieta wciąż czuła nieprzyjemne swędzenie głowy. Gdy jej parter odsunął włosy, zamarł
Następny artykułUwielbiana aktorka z „Rancza” przeżywa ciężkie chwile: „Przede mną bolesna i ciężka droga”. Aktorka wraca do pełnej sprawności po złamaniu ręki
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl