Zenek Martyniuk ma ostatnio niemałe kłopoty z synem Danielem. Jak informuje se.pl, podobno młody Martyniuk był widziany u boku innej kobiety. Nie od dzisiaj wiadomo, że małżeństwo syna gwiazdy disco polo wisi na włosku. Czyżby Daniel nie miał zamiaru go ratować i znalazł sobie kochankę na pocieszenie? Kim jest kobieta?

Do sieci niedawno trafiły zdjęcia Daniela z inną kobietą u boku. Z pewnością Zenek Martyniuk nie będzie zadowolony z takiego obrotu spraw. Najpierw kłopoty syna z prawem, w wyniku których rodzice zapłacili ogromną kaucję, a teraz ma do tego dojść zdrada żony. Kim jest domniemana kochanka młodego mężczyzny?

Zenek Martyniuk będzie musiał wstydzić się za syna?

O młodym Martyniuku nie przestaje być cicho. Jak donosi se.pl, ostatnio mężczyzna postanowił spotkać się ze swoją byłą miłością Faustyną. Kobieta skończyła prawo, a para rozstała się w grudniu 2017 roku. Wcześniej, nie było im dane się zobaczyć i naprawić relacji, ponieważ syn gwiazdora wziął ślub z młodszą o 10 lat Eweliną.

Jak donoszą media i portale plotkarskie, w ich małżeństwie nie dzieje się zbyt dobrze, może dlatego Daniel postanowił szukać zrozumienia i ukojenia w ramionach innej kobiety. Najbardziej zaskakujące w tej historii jest to, że w całej schadzce synowi pomogła mama Danuta. Może nie przepada za obecną synową?

  1. Córka Natalii Kukulskiej to cała Anna Jantar. Mama gotuje jej dania, które nie mieszczą się w głowie
  2. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić

Potajemna randka pod czujnym okiem mamy

Niedawno młody mężczyzna świętował swoje urodziny i spędzał je w Białymstoku, rodzinnym mieście ojca. Przywiozła go tam mama Danuta, a była miłość Daniela już na niego czekała.

– Kilka dni temu Daniel świętował swoje urodziny. Jego mama zabrała go z Wasilkowa, gdzie mieszka na co dzień, do Białegostoku. Tam czekała już na niego Faustyna – relacjonuje świadek zdarzenia w rozmowie dla se.pl.

Daniel zabrał ze sobą plecak i dość sporą torbę, wyglądało na to, że wybiera się poza dom na trochę dłużej. Czyżby cały czas miał spędzić u kochanki?

– Przepakowali rzeczy Daniela do jej auta i ruszyli w kierunku Warszawy – dodaje informator. Później parę widziano w mieszkaniu Faustyny. Wszystkie zdjęcia można zobaczyć na stronie se.pl.

Myślicie, że żona mu to wybaczy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zenek Martyniuk
fot. se.pl, Syn Martyniuka wrócił do byłej narzeczonej, 21.08.2020

Para była widziana u kobiety w mieszkaniu.

Zenek Martyniuk
fot. se.pl, Syn Martyniuka wrócił do byłej narzeczonej, 21.08.2020

Tyle bagaży nie zabiera się raczej tylko na weekend.

Zenek Martyniuk
fot. se.pl, Syn Martyniuka wrócił do byłej narzeczonej, 21.08.2020

Para pojechała razem do Warszawy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP właśnie poinformowało, nie żyje polski polityk. Kondolencje napływają ze wszystkich stron
  2. „Nasz nowy dom”: Kolejny gest Katarzyny Dowbor, pokazała, na co ją stać. Fani programu będą poruszeni
  3. Niewyobrażalna rzecz stała się w Tatrach. Nagranie jest porażające
  4. Skandal w „Królowych Życia”. Nie będzie Rafała i Gabriela w programie. Fani są zdruzgotani, będą nowi uczestnicy
  5. Ciało Kacperka znaleziono w rzece. Prokuratura ujawniła wstrząsające fakty
  6. Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów

Źródła: se.pl, pomponik.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl