Zenek Martyniuk udzielił wywiadu, w którym przyznał, że wiele stracił. Jak się okazuje, nie jest jedynym w branży, który musi borykać się z tragicznym problemem. Niestety, w tej sytuacji nic już nie można zrobić. Pozostaje tylko czekać i cieszyć się każdym dniem.

Zenek Martyniuk musi zacząć korzystać ze swoich oszczędności, niestety sytuacja tego wymaga, a gwiazdor niewiele może poradzić. Nie wiadomo, ile jeszcze potrwa ten trudny czas, dlatego piosenkarz zaznacza, że oddaje się małym codziennym uciechom.

Smutne wieści: Zenek Martyniuk udzielił szczerego wywiadu

Niestety — epidemia koronawirusa spowodowała, że wiele osób zostało bez źródła utrzymania. Na pogarszającą się sytuację finansową narzekają artyści, którzy przez zakaz zgromadzeń stracili możliwość wystąpień w teatrach, koncertach czy eventach. Jak zdradził Zenek Martyniuk w rozmowie z se.pl, to dla niego trudny czas.

Niedawno pisaliśmy o kłopotach artysty związanych z synem. Gwiazdor musi zmierzyć się z kolejną przeciwnością losu — w rozmowie z se.pl opowiedział, jak wpłynął na niego ciężki czas związany z pandemią. Przez minimalną ilość koncertów i wystąpień piosenkarz mógł stracić ogromną kwotę pieniędzy.

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat. Wszyscy powinniśmy się z nim zapoznać
  2. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  3. Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon uchwycił, co powiedziała pod koniec wiecu męża

Zenek Martyniuk powiedział jak radzi sobie z epidemią

Gwiazdor w zeszłym roku zagrał ponad 300 koncertów. Jak informuje portal se.pl, każdy z nich kosztował organizatorów co najmniej 25 tysięcy złotych. Jeżeli rząd utrzyma obostrzenia związane ze zgromadzeniami do końca roku, gwiazdor może stracić nawet 7,5 miliona złotych. 

– Pogodziłem się z sytuacją. Pieniądze są ważne, ale to nie wszystko. W końcu mam czas, żeby pomieszkać we własnym domu i cieszyć się z małych rzeczy. Koszę trawę, sadzę z żoną kwiaty — powiedział w rozmowie z se.pl Zenek Martyniuk. Myślicie, że król polskiego disco-polo wkrótce będzie mógł wrócić na scenę?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zenek Martyniuk
fot. eastnews.pl/MARCIN GADOMSKI

Zenek Martyniuk mówi jak radzi sobie z trudną sytuacją.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  2. Makabra, wstawił zdjęcie z wycieczki z dziećmi. Kilka godzin później wszyscy nie żyli
  3. Dwulatek zarażony koronawirusem trafił do szpitala. Żłobek nadal jest otwarty
  4. Małgorzata Rozenek po północy dodała serię wpisów. Tak mocno nie było dawno, chodzi o wybory
  5. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo
  6. Tragiczna wiadomość obiegła media. Syn przekazał informacje o śmierci słynnej aktorki

Źródło: se.pl

 

Poprzedni artykułAgnieszka Kaczorowska przekazała smutną wiadomość. Koniec, nie ma już żadnej nadziei, ”ból serca ogromny”
Następny artykułWiemy, jak Barbara Kurdej-Szatan nazwie dziecko. Małgorzata Rozenek będzie niezadowolona?
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.