Zenek Martyniuk zakończy karierę przez swojego syna Daniela? Media donoszą, że muzyk ma duże kłopoty przez jedynaka, który pozwala sobie na przerażające rzeczy i kontrowersyjne wypowiedzi. Czyżby miało się to odbić na karierze króla disco polo? Już go więcej nie zobaczymy?

Zenek Martyniuk to prawdziwy człowiek sukcesu, zdobył wszystko, co mógł i nadal się nie zatrzymuje. Wiele rzeczy wskazuje na to, może to zostać zniszczone przez jego syna Daniela. Czego tym razem dopuścił się młody mężczyzna?

Zenek Martyniuk może mieć kłopoty przez syna

Wiele mediów donosiło niedawno o tym, że popularny król disco polo może mieć niemałe kłopoty związane z tym, co robi jego syn. Młody Martyniuk miał w swoich mediach społecznościowych komentować kontrowersyjne sprawy oraz nawoływać do obalenia rządu.

— Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT. Mydlicie ludziom oczy. Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać. Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się ta walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób. Zniszczyć rząd! — mówił.

  1. Kobieta zawsze brała prysznic z mężem. Po ostatniej kąpieli natychmiast zażądała rozwodu
  2. Najwyższy stopień zagrożenia. IMGW wydało pilny alert

Informator komentuje sprawę z synem Zenka

Cała sytuacja odbiła się głośnym echem nie tylko w wielu serwisach plotkarskich, lecz także w samym TVP. Jak donosi informator plejady.pl całą sprawą miał się zainteresować rząd.

— Martyniuk Junior to tabu. Wszyscy wiedzą, jak jest, ale nikt się za bardzo nie wychyla. Mówi się, że prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia. Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne — mówił informator plejdady.pl.

Czyżby to był koniec Zenka Martyniuka w TVP? Po doniesieniach o romansie Daniela przyszedł czas na zaprzepaszczenie wszystkiego, na co zapracował jego ojciec?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zenek Martyniuk
fot. instagram.com/daniel.martyniuk

Daniel Martyniuk nawoływał do obalenia rządu.

zenon martyniuk
Fot. TOMASZ MATUSZKIEWICZ / SUPER EXPRESS EA

Może to zaszkodzić karierze taty.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?
  2. Popularna dziennikarka TVP zdobyła się na pełną szczerość. Jacek Kurski będzie wściekły?
  3. Oliwia Bieniuk wystąpi w filmie. W sieci pojawił się zwiastun, nie możemy oderwać wzroku, mama byłaby dumna
  4. Diametralna metamorfoza Sarsy, pożegnała swoje „rogi”. Wygląda zjawiskowo, fani zasypali ją komplementami
  5. Cyrwus zaskoczył osobistym wyznaniem wszystkich. Wyjawił prawdę o swoich dzieciach
  6. 117-latka podzieliła się ze światem sekretem długowieczności, codziennie jadła jeden dziwny produkt, który zapewnił jej zdrowie

Źródła: plejada.pl, instagram.com, jastrzabpost.pl

 

Poprzedni artykułJak dopasować kształt paznokcia? Najlepsze inspiracje manicure 2020
Następny artykułMaść nagietkowa – dlaczego warto mieć ją w swojej łazience?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl