Zenek Martyniuk w ostatnim czasie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd, dlatego też nie dziwi fakt, że w tym roku swoją osobą uświetni jedną z największych imprez. Właśnie dzisiejszej nocy widzowie Telewizji Polskiej będą mogli posłuchać jego największych hitów. Wiele osób zastanawia się, jak wygląda wynagrodzenie króla disco polo za taką imprezę. Kwota może zaskoczyć wiele osób.

Osoba związana z TVP ujawniła w rozmowie z portalem Plotek, jaką sumę prawdopodobnie otrzyma Zenek Martyniuk za występ w sylwestrową noc. – Szefostwo jest pewne, ze w czasie występu Zenka będzie rekordowa oglądalność, stąd gwiazdorska stawka dla niego – 50 tysięcy złotych. Zaskoczeni? 

Zenek Martyniuk: Sylwester w TVP 

Zenek Martyniuk nie może narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Wiele osób z pewnością przyzna, że ostatnio widujemy go coraz częściej w telewizji. Tym razem gwiazdor wystąpi w TVP i będzie towarzyszył wielu Polkom i Polakom ostatniej nocy 2020 roku. 

Zazwyczaj artyści pracujący 31 stycznia mogli solidnie podreperować swój budżet, gdyż imprezy sylwestrowe są zazwyczaj dobrze opłacane ze względu na okoliczności i nie do końca komfortowe warunki. Takie występy bowiem wiążą się z wieloma godzinami spędzonymi na mrozie, co z pewnością nie jest przyjemne. 

W tym roku jednak sytuacja wygląda nieco inaczej, ze względu na epidemię koronawirusa. Stawki za występ znacznie zmalały, jednak wszystko wskazuje na to, że Zenek Martyniuk o wynagrodzenie nie musi się obawiać. A przypomnieć trzeba, że jeszcze przed świętami miał poważny problem, o czym możecie przeczytać >tutaj<

Jak przekazuje informator portalu Plotek: 

– Telewidzowie kochają disco polo, a Zenka w szczególności. Nikt tak jak on nie rozbawi ludzi. Szefostwo jest pewne, ze w czasie występu Zenka będzie rekordowa oglądalność, stad gwiazdorska stawka dla niego – 50 tysięcy złotych – czytamy na stronie. 

Niektórzy mogą być niezadowoleni, bowiem kwota rzędu 50 tysięcy złotych jest dla wielu gigantyczna.

„Sylwester Marzeń z Dwójką”

„Sylwester Marzeń z Dwójką” miał mieć miejsce na Mazurach, a dokładnie w Ostródzie. Ze względu na wyjątkowe okoliczności związane z epidemią, cała impreza została nagrana wcześniej. 

W tym roku również gwiazdom występującym na scenie nie towarzyszyła publiczność. Wszystko zostało zorganizowane z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, tak aby zapewnić maksymalny komfort gwiazdom, prowadzącym i wszystkim osobom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia.

Impreza będzie emitowana 31 stycznia w TVP o godzinie 19:45 i potrwa aż do 00:15. Oprócz Zenka Martyniuka będziemy mogli zobaczyć również  Cleo, Roxie Węgiel, Thomasa Andersa i Modern Talking Band, Helenę Vondráčkovą, Golec uOrkiestrę, Marcina Millera i zespół Boys, Viki Gabor, Gromee, Zespół Weekend i Zespół Milano. 

Planujecie spędzić sylwestra z Dwójką i Zenkiem Martyniukiem? 

Źródło: plotek.pl, se.pl 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 

Poprzedni artykułNieoficjalnie: Wiadomo, jakie plany na sylwestra ma policja. Polki i Polacy powinni wiedzieć
Następny artykułChcesz uniknąć kaca? Wystarczy przed imprezą zjeść produkt, który masz już w domu
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.