Zenek Martyniuk od niedawna jest nie tylko szczęśliwym mężem i ojcem, ale też dziadkiem. W najnowszym wywiadzie opowiedział, jakie ma marzenia związane z trzyletnią wnuczką Laurą.

Do niedawna muzą wokalisty disco polo była jego żona Danuta, którą poślubił w 1989 roku. W 2019 na świat przyszła niebieskooka dziewczynka, która całkowicie zawładnęła sercem Zenka.

Wnuczka Zenka Martyniuka

Mała Laura jest córką Daniela Martyniuka i Eweliny. Para się już rozstała, ale dziewczynka utrzymuje stały kontakt z zachwyconymi nią dziadkami. Niedługo po chrzcie wnuczki Martyniuk opowiadał zachwycony w wywiadzie dla „Dzień dobry TVN”:

Mieliśmy przepiękną pogodę, przepiękne słoneczko […] Chrzest odbył się we wspaniałym kościółku w Russocicach […] Ja kiedyś śpiewałem piosenkę o Laurze, a teraz mam Laurę – opowiadał Zenek.

W tym samym wywiadzie przyznał, że jego życie zmieniło się, kiedy Laura pojawiła się w rodzinie. Cieszy go nawet niebieski odcień oczu wnuczki. Teraz dziewczynka ma już trzy lata, a jej dziadek głowę pełną marzeń i planów.

Zenek Martyniuk chce zabrać wnuczkę na koncert

W rozmowie z pismem „Świat i ludzie” Martyniuk wyznał, że chciałby zabrać Laurę na koncert. Marzy, by pojawić się z nią na scenie podczas występu.

Mam w planach zaproszenie jej na scenę podczas jakiegoś koncertu. Mam też nadzieję, że będzie się dobrze za niej czuła i potraktuje jak fajną zabawę – tłumaczy Zenek.

Kiedy odwiedza ją w rodzinnym domu, śpiewają razem piosenki. Laura ma według niego spory talent wokalny, namawia więc jej mamę, by posłała ją do przedszkola z dużą ilością zajęć muzycznych. „Byłbym przeszczęśliwy, gdybyśmy mogli w duecie coś zaśpiewać na koncercie” dodaje.

Zobacz zdjęcie:

Zenek Martyniuk
Fot. TRICOLORS/East News

Źródło: „Świat i ludzie”, Dzień dobry TVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile waży żona Michała Żebrowskiego? Pokazała zdjęcie bez retuszu, Aleksandra jest tuż przed porodem
  2. Adrianna Biedrzyńska odświeżyła fryzurę. Zupełnie nowy wizerunek odmłodził gwiazdę „Barw szczęścia”
  3. „Rolnicy. Podlasie”: Duża zmiana w gospodarstwie Andrzeja. Rolnikowi będzie się teraz lepiej pracowało