Król muzyki disco polo, Zenek Martyniuk, od dawna pojawia się na ustach świata celebrytów. Niedawno jednak do sieci trafiły pomówienia dotyczące jego żony. Artysta nie zamierza przemilczeć sytuacji.

Zenek Martyniuk to najpopularniejsze nazwisko polskiego disco polo. Przy największych utworach artysty takich jak: Przez twe oczy zielone, Przekorny los czy Życie to są chwile, miliony polaków bawią się na weselach.

Życie prywatne oraz zawodowe Zenka Martyniuka bardzo często pojawia się na medialnych ustach. Jego członkowie rodziny również zapewniają dawkę świeżych informacji, w szczególności syn, Daniel. To jednak zainteresowanie żoną muzyka, Danutą Martyniuk, sprawiło, że artysta postanowił skomentować niebywałe doniesienia.

Zenek Martyniuk staje w obronie żony

Media ostatnio bardzo uważnie przyglądały się członkom rodziny Zenka Martyniuka. Niektórzy doszukiwali się występu obecnej żony muzyka w jednym z teledysków. Artysta bardzo szybko wyprostował doniesienia tej teorii.

W teledysku do utworu „Gwiazda” z 2001 roku nie występuje moja żona Danuta. Podejrzewam, że autor tego rzekomego odkrycia zasugerował się podobieństwem obu pań, ale niestety nie potwierdził tej informacji i dlatego w świat poszła błędna sugestia, że Martyniukowie wystąpili wtedy razem — wyznał Zenek Martyniuk w rozmowie z bielsk.eu

To nie jedyne pomówienia, z którymi musi mierzyć się na co dzień Zenek Martyniuk. Ostatnio dyskutowano o sytuacji w domu muzyka. Podobno częste afery medialne mocno odbijają się na rodzinnej atmosferze piosenkarza. Zenek Martyniuk zapewnia jednak, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej.

Wbrew temu, co o nas piszą, w naszym domu nie ma awantur. Zawsze staramy się być wsparciem dla siebie. Żadne problemy nie mają wpływu na moją relację z żoną. Zresztą przez ostatnie lata nie było o co się kłócić. Większość czasu spędziłem poza domem, a gdy wracałem, cieszyłem się czasem spędzonym z rodziną — wyznał w rozmowie z Twoim Imperium.

Zenek Martyniuk nie ma problemów ze sławą i wiążącą się z nią popularnością. Sam odważnie mierzy się z teoriami na swój temat. Chce jednak uchronić bliskich od licznych przekłamań oraz niedomówień, których mnóstwo w internecie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja