Zenek Martyniuk nie dał się omamić show-biznesowi i jest osobą bardzo rodzinną, choć dzięki swojej ogromnej popularności mógłby regularnie pojawiać się na salonach i imprezach. Woli jednak czas z żoną i wnuczką. Ostatnio radość sprawia mu także jego syn.

Ten przez lata był bowiem powodem do zmartwień, bo prowadził hulaszczy tryb życia i miał kilka starć z wymiarem sprawiedliwości.

Zenek Martyniuk o swoim synu

Danielowi Martyniukowi w pewnym momencie udało się jednak pokonać swoje demony. Zerwał z poprzednimi nawykami i zaciągnął się do pracy na morzu. W niedawnej rozmowie z „Super Expressem” jego tata przyznał, że młody mężczyzna faktycznie już się uspokoił, co bardzo go cieszy.

Mało tego, Daniel układa sobie nie tylko życie zawodowe, ale też to miłosne. Znów związał się z niejaką Faustyną. Niewykluczone, że para za jakiś czas może zdecydować się na ślub. Wokalista został zapytany również o tę kwestię i jak się okazuje, ma już nieco inne spojrzenie.

– Czasy się zmieniają. Myślę, że ludziom do szczęścia niepotrzebne jest małżeństwo ani huczne przyjęcie stwierdził Zenek Martyniuk.

Zenek Martyniuk wyprawił już jedno wesele

Warto przypomnieć, że syn Zenka żenił się całkiem niedawno, bo w 2018 roku. Wówczas stawał przed ołtarzem z Eweliną, matką jego dziecka. Małżeństwo to jednak nie przetrwało zbyt długo, a według nieoficjalnych, medialnych doniesień król disco polo miał się na nie poważnie wykosztować.

Szacuje się, że kochający ojciec wyprawił swojemu synowi przyjęcie, które kosztowało kilkaset tysięcy złotych. Biorąc więc pod uwagę fakt, że taki wydatek wcale nie przyczynił się do umocnienia miłości syna i jego wybranki, nie można dziwić się, że piosenkarz niechętnie podchodzi do kolejnej takiej imprezy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk spotkał się ze znaną wróżką. Na jaw wyszły nowe fakty, wiadomo o czym rozmawiali
  2. On jest gwiazdą TVP, ona zupełnie innej stacji. Wielu nie dawało im żadnych szans
  3. „Ślubu nie będzie”. Gwiazda TVP rozstała się z partnerem. Zabrała dzieci i wyjechała z Polski

Źródło: Super Express/ Plejada

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl