Jakiś czas temu w mediach pojawił się plotki, dotyczące rzekomego kryzysu w małżeństwie króla disco-polo. Zenek Martyniuk już wcześniej dementował jednak te informacje, a teraz znów potwierdził, że jego relacja z żoną ma się świetnie.

Małżeństwo wybrało się bowiem na urlop tylko we dwoje do jednego ze swoich ulubionych miejsc.

Zenek Martyniuk o swoim małżeństwie

Gdzie w takim razie Zenek Martyniuk zabrał swoją małżonkę? Jak wyjawił w rozmowie z Super Expressem, pojechał z nią do Zakopanego. Mogłoby się wydawać, że to dziwna decyzja, bo przecież obydwoje byli tam miesiąc temu, gdy wokalista występował na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Jak jednak wyjaśnił artysta, wówczas obowiązki skutecznie przeszkadzały w tym, by mógł nacieszyć się pobytem w stolicy polskich Tatr.

Wtedy zdążył jedynie raz pójść z żoną na kolację, a że obydwoje bardzo lubią Zakopane, tym razem chciał spędzić tam nieco więcej czasu, nie mając na głowie tylu zobowiązań służbowych. Zenek Martyniuk i jego żona nie należą jednak do tej części turystów, którzy szaleją na stokach, a wolą spokojnie spacerować urokliwymi uliczkami miasta. Piosenkarz przyznał bowiem, że narty zjazdowe są dla niego zbyt niebezpieczne i preferuje biegowe.

Wszystko wskazuje więc na to, że żadnego kryzysu małżeńskiego nie ma. Możemy więc spodziewać się, że Zenon Martyniuk, zainspirowany miłością do swojej żony, będzie tworzył kolejne, romantyczne hity pokroju Przez twe oczy zielone. Warto przypomnieć, ze całkiem niedawno wydał nowy singiel pod tytułem Classy Girl.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapomniana prezenterka TVP świętuje dziś urodziny. Co teraz dzieje się z Małgorzatą Halber?
  2. Cała prawda o Manowskiej i Brzozowskim wyszła na jaw. Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”
  3. Co się dzieje z Marzeną Rogalską? W sieci pojawiła się seria nagrań

Źródło: plotek.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl