Zenek Martyniuk postanowił zrobić prezent słuchaczom z okazji swoich urodzin. W sieci pojawił się zupełnie premierowy numer. Fani nie kryją zachwytu twórczością muzyka.

Dzisiejszego poranka internet obiegła radosna informacja o kolejnych urodzinach „króla disco polo”. Zenek Martyniuk otrzymał już pierwsze życzenia od współpracowników oraz fanów.

Sam postanowił również obdarować swoich słuchaczy premierowym utworem „To ja Ciebie wołam”. Pierwsze recenzje pojawiły się już w komentarzach w serwisie internetowym Youtube.

Zenek Martyniuk z nowym utworem

W ciągu czterdziestoletniej działalności na scenie muzycznej wokalistka obdarował swoich słuchaczy ponadczasowymi przebojami takimi jak m.in.: „Przez Twe Oczy Zielone”, „Życie To Są Chwile” czy „Przekorny Los”.

Dziś postanowił po raz kolejny oczarować słuchaczy i udostępnił teledysk do najnowszego kawałka „To ja Ciebie wołam”. Zenek Martyniuk na datę premiery wybrał własne urodziny, co może tylko podkreślać, że jego twórczość stanowi dla niego ważną część życia.

Najnowszy przebój to świetna propozycja na nadchodzące lato. Rytmiczna melodia, wpadający w ucho tekst i ciekawy teledysk przypadł do gustu słuchaczom. Pod filmem zostawili masę pozytywnych komentarzy.

Piękna …nowy wakacyjny HIT. Gratuluję !!!! Panie Zenku — napisała internautka.

Piękna piosenka, wpada w ucho. Jest Pan wielki Panie Zenku — wychwalano.

Profesjonalizm, przepiękna piosenka, muzyka piękna — zauważono.

Zenek Martyniuk może cieszyć się kolejnym sukcesem muzycznym, a jego słuchacze mają nadzieję, że jeszcze niejednokrotnie zaskoczy ich twórczością. Życzenia dalszej kariery i muzycznych inspiracji zapewne będą jednymi z wielu, które dziś usłyszy jubilat.

Zenek Martyniuk
fot.facebook.com/akcentpolska

Zenek Martyniuk
fot.By Piotr Morawski – Source, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=50216067

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ile zarabia Zenek Martyniuk? Wiadomo, ile kosztuje koncert gwiazdora disco polo
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?