Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zenek Martyniuk wystąpił jako ekspert „Wiadomości” na TVP. Widzowie po jego słowach napisali mnóstwo komentarzy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.08.2022 13:26

Zenek Martyniuk wystąpił jako ekspert „Wiadomości” na TVP. Widzowie po jego słowach napisali mnóstwo komentarzy

Zenek Martyniuk
fot. screen „Wakacyjna Trasa Dwójki”

Fani Telewizji Polskiej nie kryli zaskoczenia, kiedy w ramach eksperta w jednym z niedawnych wydań programu „Wiadomości” ujrzeli znaną postać ze świata muzyki. Zenek Martyniuk wypowiedział się na jeden z poruszanych w show tematów.

Gwiazdor przez wielu nazywany jest królem disco polo. Ma na swoim koncie takie hity jak „Przez twe oczy zielone” czy „Życie to są chwilę”, które stanowią świetny dodatek do różnego rodzaju festiwalów czy rodzinnych imprez.

Wokalista jest obecnie naprawdę zapracowany. Niedawno mogliśmy oglądać go podczas jego koncertu, zorganizowanego  ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Teraz okazało się, że nie są to jedyne zajęcia gwiazdora

Zenek Martyniuk pojawił się w „Wiadomościach” w roli eksperta

W ostatnim odcinku programu informacyjnego „Wiadomości” poruszono temat spadających gwiazd i zjawiska, które już niedługo zawita nad naszym niebem. Ludzie będą mogli na własne oczy zobaczyć noc spadających gwiazd, nazywaną profesjonalnie Nocą Perseidów.

W programie nie tylko poruszono temat niecodziennego zjawiska, ale również pokuszono się o niecodzienny zabieg. W materiale wideo pojawił się ekspert, który wyjaśnił, na czym polega ta chwila i gdzie najlepiej oglądać spadające gwiazdy.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ze kolejnym ekspertem zapytanym o zdanie w tym temacie, był wokalista disco polo Zenek Martyniuk. Muzyk nawiązał do swojej piosenki, w której śpiewa o spadającej gwieździe i porównuje ją do swojej ukochanej.

TVP w ogniu krytyki po zaprezentowaniu Zenka Martyniuka w roli eksperta

Podczas niecodziennego odcinka „Wiadomości” Zenek Martyniuk zachęcił swoich fanów do podziwiania wyjątkowego zjawiska i zacytował słowa jednego ze swoich przebojów.

-Koniecznie trzeba wtedy patrzeć w niebo. Bo wtedy spadająca gwiazda spełnia sny i wszystko jest możliwe. Mogą się spełnić wszystkie marzenia. Wystarczy patrzeć w niebo, marzyć i śpiewa — powiedział w programie wokalista disco polo.

Fani otwarcie krytykują TVP, które według nich nie potrafiło dobrać odpowiednich ekspertów do poruszanego tematu i zaangażowało muzyka, który nie ma z nim nic wspólnego. Według nich jest to po prostu nieprofesjonalne.

„Każdego dnia przekraczają granice, których wydawałoby się, że przekroczyć się już nie da. Tym razem granice żenady”

„Gość, który napisał scenariusz do tego materiału, mógłby się równać z Agathą Christie, jeżeli chodzi o zaskoczenie widza/czytelnika” – czytamy komentarze internautów

Zobacz post:

Prawie 2 miliardy złotych…

(materiał o spadających Perseidach) pic.twitter.com/6etcet8n0R

— Ogladam”Wiadomości”,bo nie stać mnie na dopalacze2 (@OgladamW) August 10, 2022

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Wiadomości” TVP pukają w dno od spodu. Zenek Martyniuk sprawdził się jako specjalista od astronomii
  2. Ivan Komarenko uciekł z Warszawy w głąb Polski. Jego domem jest teraz „mały okręcik”
  3. Wygrywał nutki w „Jaka to melodia”, potem nagle zniknął. Co się z nim dzieje? Muzyk współpracuje z Wiśniewskim

Źródło: o2.pl