Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zenek Martyniuk wyszedł na scenę i się zaczęło. Wszystkim aż zrobiło się gorąco po tym, co pokazał na scenie
Michał Fitz
Michał Fitz 31.12.2022 22:56

Zenek Martyniuk wyszedł na scenę i się zaczęło. Wszystkim aż zrobiło się gorąco po tym, co pokazał na scenie

fot. kadr z programu „Sylwester Marzeń” TVP2

Zenek Martyniuk od kilku lat jest ulubieńcem Telewizji Polskiej i pojawia się praktycznie na każdym organizowanym przez tę stację koncercie. Jest też obowiązkowym punktem programu Sylwestra Marzeń. Dziś znów nie zawiódł. Zrobił wielkie show.

Gdy realizator transmisji pokazał, jak bawili się ludzie, nie było wątpliwości, że to właśnie na niego wszyscy czekali.

Zenek Martyniuk rozgrzał publikę w Zakopanem

Sylwestrowe wydarzenia mają to do siebie, że artyści w ich trakcie występują często, śpiewając po jednej piosence. Wobec tego Zenek Martyniuk, choć jest przecież gwoździem programu, wyszedł już na samym początku wydarzenia, by rozgrzać publiczność.

Zrobił to przy pomocy swojego ponadczasowego hitu pod tytułem „Pszczółka Maja”. Wokalista jak zwykle nie zająknął się przy swoim utworze, wykonując go bezbłędnie. Całość dopełniły tancerki, które przebrane były za pszczółki.

W trakcie drugiego wejścia Zenek Martyniuk zaśpiewał inny ze swoich starszych hitów. Tym razem wykonał „Laurę”. Przy okazji tego występu również nie brakowało tancerek, które sprawiały, że występ był jeszcze bardziej efektowny.

Zobacz zdjęcia:

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. W „Pytaniu na śniadanie” nagle doszło do spięcia. Maciej Kurzajewski musiał interweniować