Zenon Martyniuk, który był ulubieńcem TVP i Jacka Kurskiego zniknie z telewizji? – Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie – powiedział Plejadzie informator Telewizji Polskiej. Jak się okazuje, cała prawda wyszła na jaw, a ostatnie wydarzenia mogły sprawić, że król disco polo nagle znalazł się w bardzo złym świetle. Wszyscy już mają dość.

Zenon Martyniuk ma poważne kłopoty? W sprawie króla disco polo i TVP zaczęły krążyć pewne, niepokojące pogłoski. Jak się okazuje, napięta sytuacja to wynik pewnej rzeczy, która miała miejsce w ostatnim czasie. Kiedy prawda wyszła na jaw, wypowiedzianych słów ani czasu już się nie cofnie. 

Zenon Martyniuk zniknie z TVP?

Sytuacja, którą sprowokował Daniel Martyniuk, sporo namieszała. Czy to możliwe, że za wybryki syna przyjdzie zapłacić Zenonowi Martyniukowi? Jak się okazuje, wszyscy już mają dość. Co takiego zrobił syn gwiazdora?

Syn Zenka Martyniuka znany jest z licznych skandali. Teraz jednak dał się poznać jako rebeliant, a na relacji, którą opublikował na swoim profilu na Instagramie, znalazło się prawdziwe nawoływanie do boju. Takie zachowanie może nie spodobać się TVP. 

  1. Koniec wątpliwości, wiceminister zdrowia przekazał ważną wiadomość. Wielu Polaków odetchnie z ulgą
  2. Co teraz dzieje się z Szumowskim? Były minister wszystko wyznał

Daniel Martyniuk chce obalić władzę

– Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT! Mydlicie ludziom oczy! Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać! – ogłosił na swojej relacji w mediach społecznościowych Daniel Martyniuk. 

Na tym jednak syn uwielbianej przez TVP gwiazdy disco polo nie poprzestał. Nagle pojawiły się naprawdę mocne słowa.

Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób! Zniszczyć rząd! – dodał.

Czy Zenon Martyniuk oberwie za wybryki syna? Choć menadżer artysty nie chciał wypowiadać się w sprawie jego rodziny, portal Plejada miał dotrzeć do informatora z TVP. Zapowiada się nieciekawie. 

– Mówi się, że prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia – miał powiedzieć w rozmowie z portalem informator – Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu, nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne – dodał. 

Jak sądzicie, czy telewizja publiczna przestanie promować Zenona Martyniuka?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zenon martyniuk
fot. www.instagram.com/daniel.martyniuk.89

Syn gwiazdora disco polo znowu namieszał.

zenon martyniuk
fot. www.instagram.com/daniel.martyniuk.89

Daniel Martyniuk wypowiedział się na temat obecnej władzy. Chodzą pogłoski, że Zenon Martyniuk może mieć z tego tytułu problemy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze niedawno obiecała, że wróci. Niestety, nie żyje
  2. Nietypowy przepis na mizerię zachwyci każdego. Dodatkowy, niespodziewany składnik robi robotę
  3. Michał Olszański zwolniony z TVP po 21 latach. Nawet nie mógł pożegnać się z widzami
  4. Była żona wyśmiała Krzysztofa Ibisza. Anna Nowak-Ibisz nie zostawiła suchej nitki
  5. Rodzice, uważajcie na swoje dzieci. Polskę właśnie obiegła wstrząsająca wiadomość
  6. Niesamowite nowości na półkach w Biedronce. Koniecznie zwróć na nie uwagę, wielka uczta gwarantowana

 źródło: plejada.pl

 

Poprzedni artykułZ ostatniej chwili: Potężna awaria w Warszawie. Tysiące mieszkańców ucierpi
Następny artykułTrwa walka o życie. Zablokowano autostradę, policja jest już na miejscu, koszmar w Polsce
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.