Związki, nawet te wieloletnie często kończą się z przedziwnych powodów. Tak było też w przypadku pewnej kobiety, która zerwała ze swoim chłopakiem po wspólnym obiedzie z jej rodzicami. Wszystko przez pytanie, które im zadał podczas posiłku: –Kroplą, która przelała czarę goryczy był obiad w domu moich rodziców – relacjonowała. 

Na łamach portalu papilot.pl opisano dość osobliwą historię kobiety, która zerwała ze swoim chłopakiem po wspólnym obiedzie z rodzicami. Okazało się, że przyczyną rozstania był…ketchup. 

Rozstała się ze swoim chłopakiem po obiedzie z rodzicami

Pewna kobieta opowiedziała o swoim związku z przeszłości. Jej historia została opisana na łamach portalu papilot.pl, przy okazji przedziwnych powodów, przez które pary ze sobą zrywały. 

Wspomniana kobieta także rozstała się ze swoim chłopakiem z nieoczywistego powodu. Wszystko stało się po wspólnym obiedzie z jej rodzicami, jednak widmo rozstania wisiało w powietrzu już od dawna. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  

-Kiedyś zerwałam z facetem, który miał obsesję na punkcie ketchupu. Używał go do dosłownie do każdego posiłku, a gdy w jakiejś restauracji go nie było, wpadał w szał. Kroplą, która przelała czarę goryczy był obiad w domu moich rodzicówwyznała. 

Rodzice dziewczyny przygotowali wytworne danie, na obiad podano jagnię. Dla jej partnera jednak i tym razem nie mogło zabraknąć ukochanego ketchupu. Okazuje się, że bez zastanowienia zapytał jej rodziców, czy dostanie swój ulubiony dodatek. 

-Podali pieczone jagnię, a on poprosił o ketchup! Moi rodzice byli w szoku. Zerwałam z nim tuż po tym zdarzeniu – czytamy w liście czytelniczki portalu papilot.pl. 

Jak widać, czasami nawet takie drobne rzeczy powtarzane regularnie mogą doprowadzić do szału drugą osobę. A czy wam zdarzyło się rozstać z partnerem/partnerką z nieoczywistego powodu? 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum

  1. Podczas meczu z Hiszpanią Morawiecki przekazał wieści o pożarze. Wojewódzki Sztab Kryzysowy w działaniu
  2. Eksperci nie polecają gotowania rosołu na udkach z kurczaka
  3. Rodzice nie widzą nic złego w tym, że ich dzieci kąpią się w miejskich fontannach. Konsekwencje mogą być opłakane

Źródło: papilot.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.