Znaki zodiaku doczekały się własnego zestawienia. Wiadomo już, który z nich powszechnie uznawany jest za najlepszy, a które znalazły się nieco niżej. Warto sprawdzić, gdzie w nim znajdujesz się Ty.

W zestawieniu znalazły się zarówno te najlepsze, jak i te najgorsze znaki zodiaku. Mało kto spodziewałby się, na którym miejscu znalazł się on sam. Warto pamiętać, że nikt nie jest idealny i każdy ma swoje wady oraz zalety.

Ranking znaków zodiaku

Według astrologów na pierwszym miejscu znajdują się Wodniki. Uznawane są za jedne z najmilszych i najbardziej życzliwych znaków zodiaku. Te opinie wzięły się stąd, że osoby te nie zabierają głosu bez potrzeby, nie wychodzą przed szereg, uśmiechają się i zawsze chętnie porozmawiają oraz wysłuchają drugiego człowieka.

Na drugim miejscu znajduje się Panna. Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo szanują innych ludzi oraz cechują się ogromną empatią, oraz życzliwością. Mimo wszystko potrafią zadbać o własne dobro i wyczują, jak ktoś próbuje ich skrzywdzić. Nie zostają wówczas obojętne.

Trzecie miejsce przypadło Wagom. Ci ludzie na ogół są bardzo przyjazne, pogodne, cierpliwe i sprawiedliwe. W momencie, w którym poczują się zagrożone i grozi im niebezpieczeństwo, stają się zimne i oschłe. Cechują się także zmiennością, ale nie zawsze wychodzi im to na dobre.

W dalszym zestawieniu znalazły się odpowiednio: Strzelce, Byki, Barany, Lwy, Bliźnięta, Koziorożce, Ryby i Raki.

Natomiast ostatnie miejsce przypadło Skorpionom. Uznawani są za bardzo wybuchowe, samolubne i przepełnione negatywnymi emocjami. Bardzo łatwo wyprowadzić je z równowagi, a gdy się zdenerwują nie zważają na to kogo i dlaczego mogą obrazić. Są bardzo kłótliwe, a potrafią być także fałszywe. Jednak nie można odmówić im inteligencji, która często jest ich przepustką do lepszego życia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Cała w emocjach Jolanta Kwaśniewska nagle zabrała głos. Polacy wstrzymali oddech
  2. Ryszarda Kotysa z żoną dzieliła gigantyczna różnica wieku. Niebywałe, kim jest kobieta
  3. Fatalne wieści dla palaczy. Wkrótce cena paczki może wynieść ponad 20 zł

Źródło: popularne.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl